Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

All You Can Eid: een warme serie voor gezinnen!

Gepubliceerd op 5 februari 2026

Soms kijk je samen iets op tv en voel je meteen: dit is bijzonder. All You Can Eid is zo’n serie. Warm, spannend en verbindend, en perfect om samen met je kinderen te kijken en daarna nog even door te praten aan tafel.

All You Can Eid: samen kijken!

Vanaf zaterdag 14 februari t/m 14 maart zie je elke week om 18.35 uur op NPO Zapp (NPO 3) de nieuwe afleveringen van All You Can Eid. Als moeder raakte ik meteen gegrepen door het verhaal van de elfjarige Imani. Ze kijkt uit naar haar allereerste ramadan, maar ondertussen staat alles wat vertrouwd is op losse schroeven. Het familiebedrijf, een patisserie vol zoete herinneringen, dreigt te worden verkocht en een mysterieuze inbraak zorgt voor spanning.

Wat deze serie zo fijn maakt om samen te kijken, is de mix van avontuur en gevoel. Je ziet hoe vriendschap groeit, hoe een familie elkaar weer vindt en hoe bijzonder die ramadanperiode eigenlijk is. Net zoals kerstseries in december, voelt All You Can Eid als een moment om even bewust samen te zijn. Op de bank, met z’n allen.

👉 Benieuwd geworden? Deze link opent in een nieuwe tab

Een serie die verbindt en herkenning geeft

Ramadan draait om saamhorigheid, reflectie en aandacht voor elkaar. Dat voel je in elke aflevering. Samen met haar vriendin Damla, haar broer Sami en zijn vriend Hidde doet Imani er alles aan om haar familie én deze bijzondere maand te redden. De cast – met onder andere Lunah Tallou, Mamoun El Younoussi en Birgit Schuurman – maakt het verhaal levensecht en toegankelijk voor het hele gezin.

Wat ik mooi vind: deze serie laat kinderen kennismaken met een traditie die voor meer dan een miljoen mensen in Nederland heel belangrijk is, zonder uitleggerig te worden. Gewoon door mee te leven met een liefdevolle familie. Dat zorgt voor herkenning én nieuwe gesprekken aan tafel (ja, dat gebeurt echt).

 

Een toffe tip, die ik graag met je deel. Wij zijn altijd op zoek naar momenten om écht samen te zijn. Met een zwak voor series en verhalen die gesprekken op gang brengen en gezinnen dichter bij elkaar brengen. Ik deel graag tips die niet alleen leuk zijn om te doen of te kijken, maar ook iets losmaken – bij kinderen én bij ouders.

Ik ben benieuwd wat jullie ervan vinden!

 

Naar de website

Lees ook:

Alle blogs

Zo krijg jij je kids mee naar buiten!

Schermklevers, kom mee naar buiten! Ik ken geloof ik geen enkele ouder die het niet belangrijk vindt dat zijn kinderen veel buiten zijn.

Uittips voor de lente in de Kop van Noord-Holland!

’s Morgens is het weer lichter, de vogeltjes zingen en steeds vaker komt het zonnetje door…

13x restaurant met speeltuin én terras!

Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.

Tips voor paasbrunch, paaslunch & paasdiner met kinderen!

Of je nu zin hebt in een lekkere paasbrunch, paaslunch of paasdiner; in de Kop van Noord-Holland kun je met Pasen heerlijk uit eten met het hele gezin! Ook voor de kinderen is er van alles georganiseerd. Wij verzamelden deze toffe plekjes voor jou. Vergeet niet om tijdig te reserveren!

Favoriete uitjes & adressen

Dagje bij de Boer dag!

UPfest

Open dag Outdoorpark Alkmaar

Bunkerdag 2026

Meer inspiratie

Leef je Uitmarkt – gratis entree Zuiderzeemuseum

Vanaf zaterdag 28 maart opent 't Zuiderzeedorp, voorheen buitenmuseum, zijn deuren weer!

Land van Fluwel weer open!

Op 21 maart kunnen we weer naar het Land van Fluwel met dit jaar een nieuwe familieschommel!

Open dag Outdoorpark Alkmaar

Op Tweede Paasdag is de Open Dag bij Outdoorpark Alkmaar! Slechts € 7,50 entree!

Speelpark deSwaan weer dagelijks open!

Vanaf 2 april is Speelpark deSwaan weer dagelijks open! Bij mooi weer eerder!