Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Heerlijk eten en gratis jumpen bij Skagaventure

Gepubliceerd op 6 januari 2025

Oh wat hebben we genoten van ons uitje naar Skagaventure! We zaten heerlijk met een borrel en borrelplankje en later aan het diner, terwijl de kinderen heen en weer rennen tussen de jumphal en de tafel. Wij blij en zij blij!

Ken je dat? Dat je weer eens lekker bij wilt kletsen? Even lekker voor je wil laten zorgen? Maar dat het met kinderen misschien niet altijd even gezellig is aan tafel? Omdat het te lang duurt. Of dat ze wel ergens kunnen spelen, maar jij bent veroordeelt tot een kleffe tosti of een bakje lauwe frietjes? Deze keuzes hoef je niet te maken wanneer je kiest voor een Family & Friends dinner bij Skagaventure! 

Hoe werkt het?

Via de site ga je naar de pagina Family & Friends dinner, je kiest de gewenste dag en het tijdstip waarop je wilt komen en de tafel staat voor je klaar! Je gaat lekker zitten. Vanaf nu kun je kiezen van de kaart wat je wilt en kunnen de kids tijdens het eten, met hun speciale bandje lekker jumpen wanneer ze er zin in hebben. 

Het eten

De bediening is supervriendelijk en denkt fijn mee! Eerst even lekker een beker thee en bijkletsen. Wat broodjes met dips en een heerlijk glas wijn. Vervolgens was het heel lastig kiezen! Een McSkaga burger? Fish & Chips? Nacho todos?

Skagaventure eten en spelen

Betaalbare kaart, dus budgetproof

De hoofdgerechten voor volwassenen zijn allemaal tussen de EUR 14,50 en EUR 19,50, maar ook bijvoorbeeld pizza’s vanaf EUR 9,50. De kindergerechten zijn er vanaf EUR 4,50 (poffertjes!). Kortom, een gevarieerde, betaalbare kaart met heel veel lekkers!


Kortom, wil je een leuke avond weg, betaalbaar eten en écht even lekker bijkletsen? Dan kan ik je het Family & Friends dinner Deze link opent in een nieuwe tab aanraden! 

Ook echt een toffe tips voor grote of samengestelde gezinnen! Je kunt bij Skagaventure Deze link opent in een nieuwe tab namelijk ook nog karten (e-cart, dus geen herrie!) of een VR-game doen!

Lees ook:

Alle blogs

Dagje Heiloo met kids? Dit wil je doen

Heiloo is zo’n plek waar je misschien snel doorheen rijdt, maar waar verrassend veel te doen is met kinderen. Van bosavonturen tot fijne koffietentjes en leuke speelplekken: je maakt er zó een compleet dagje uit van. Wij nemen je mee langs onze favoriete kindvriendelijke uitjes in Heiloo, allemaal lekker dicht bij elkaar en perfect te combineren.

Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder

Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.

Koningsdag met kinderen in Alkmaar en omgeving!

2026 - Weet jij al wat je gaat doen met Koningsdag? Check hier onze favoriete plekken in Alkmaar en omgeving tijdens het Oranjefeest!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Favoriete uitjes & adressen

De Tijdreis in 3D: nieuw bij Museum BroekerVeiling

Gratis nieuwsbrief!

Wiegeling (6-18 maanden)

Doornroosje De Musical 4+

Meer inspiratie

Gratis nieuwsbrief!

Wil jij onze leuke nieuwsbrief met meivakantie uitjes gratis in je mailbox ontvangen? Schrijf je snel in!

Doornroosje De Musical 4+

Beleef het sprookje van Doornroosje bij TAQA Theater De Vest!
Reserveer

De Tijdreis in 3D: nieuw bij Museum BroekerVeiling

Ga mee op een duizelingwekkende reis door het Rijk der Duizend Eilanden!

Wiegeling (6-18 maanden)

Ontspan samen met je kleintje bij Wiegeling in Theater De Vest
Reserveer