Blogs & inspiratie
Kidsproof Kletspraat
Gepubliceerd op 8 april 2025
Raak op een andere manier in gesprek met elkaar; trek een kaartje en laat een gezinslid het antwoord op de vraag geven!
Wij pakken deze kaartjes na het eten, als we nog even gezellig natafelen, en trekken om de beurt een kaartje. Iedereen mag om de beurt het antwoord op de vraag geven, en natuurlijk dat antwoord toelichten! Leuk om eens op een andere manier met je kinderen in gesprek te zijn! Klik op de afbeelding, sla op en print uit. We wensen je veel mooie gesprekken met je kinderen toe!
Lees ook:
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Koningsdag met kinderen in Alkmaar en omgeving!
2026 - Weet jij al wat je gaat doen met Koningsdag? Check hier onze favoriete plekken in Alkmaar en omgeving tijdens het Oranjefeest!
Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder
Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.Favoriete uitjes & adressen
10x Geestmerambacht
Ontrafel het mysterie
Beroepenweken bij Aviodrome
Maak je eigen papier
Van koe naar kaas
Prachtige tulpenvelden rondom Land van Fluwel!
Stoomsafari
Zeeheld in zijn tijd
Naar het fort en het zeeaquarium!
Naar Speelpark deSwaan deze meivakantie
Lekker zwemmen!
Meivakantie in Huis van Hilde
Meer inspiratie
Expeditie NEXT 2026
Een festival vol met experimenten, tours en proefjes voor nieuwsgierige kinderen in Enkhuizen dit jaar!
Alice in Wonderland (6+)
Stap met je kind in het wonderlijke Wonderland bij Theater De Vest!
Meivakantie bij Studio C
Op zoek naar een leuke activiteit in de meivakantie? Kom langs bij Museum Kranenburgh!
Van koe naar kaas
Beleef het verhaal van koe tot kaas met de kinderen in het Hollands Kaasmuseum in Alkmaar!
Ontrafel het mysterie
Ontrafel deze meivakantie samen met het gezin een mysterie in Stedelijk Museum Alkmaar.
Meivakantie in Huis van Hilde
Ontdek, onderzoek en maak zelf mee tijdens de meivakantie hoe mensen vroeger leefden met de seizoenen!
Naar het fort en het zeeaquarium!
Ontdek de onderwaterwereld, duik in de geschiedenis en ga samen op avontuur.
