Blogs & inspiratie
Kidsproof Kletspraat Pasen
Gepubliceerd op 16 maart 2026
Voor je het weet voer je de leukste gesprekken aan de paastafel!
Pasen: leuke vragen voor kinderen
Wat heb je altijd al aan de paashaas willen vragen? En ben je team hard- of zachtgekookt ei? Met de Kidsproof Kletspraat Pasen editie heb je de leukste gesprekken tijdens het paasontbijt. Download ‘m hieronder! Tip: knip alle vragen uit en stop ze in een pot. Grabbelen maar!
Lees ook:
Alle blogs
Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder
Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.
Dagje Heiloo met kids? Dit wil je doen
Heiloo is zo’n plek waar je misschien snel doorheen rijdt, maar waar verrassend veel te doen is met kinderen. Van bosavonturen tot fijne koffietentjes en leuke speelplekken: je maakt er zó een compleet dagje uit van. Wij nemen je mee langs onze favoriete kindvriendelijke uitjes in Heiloo, allemaal lekker dicht bij elkaar en perfect te combineren.
