Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Kidsproof Kletspraat Pasen

Gepubliceerd op 16 maart 2026

Voor je het weet voer je de leukste gesprekken aan de paastafel!

Pasen: leuke vragen voor kinderen

Wat heb je altijd al aan de paashaas willen vragen? En ben je team hard- of zachtgekookt ei? Met de Kidsproof Kletspraat Pasen editie heb je de leukste gesprekken tijdens het paasontbijt. Download ‘m hieronder! Tip: knip alle vragen uit en stop ze in een pot. Grabbelen maar!

Lees ook:

Alle blogs

Lammetjes in de Kop van Noord-Holland

2026 | Lammetjes, als we die zien hebben wij meteen het voorjaar in ons hoofd, zo schattig! Wij proberen jullie altijd zo snel mogelijk op de hoogte te brengen van de plekken waar de eerste lammetjes te zien zijn!

Tips voor paasbrunch, paaslunch & paasdiner met kinderen!

Of je nu zin hebt in een lekkere paasbrunch, paaslunch of paasdiner; in de Kop van Noord-Holland kun je met Pasen heerlijk uit eten met het hele gezin! Ook voor de kinderen is er van alles georganiseerd. Wij verzamelden deze toffe plekjes voor jou. Vergeet niet om tijdig te reserveren!

Paaseieren pimpen zonder verf!

Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes.

12x knutselen voor Pasen

Pasen staat voor de deur! Tijd om aan de slag te gaan met 8 leuke, eenvoudige knutselideeën en 4 heerlijke recepten om op tafel te zetten tijdens het paasontbijt of de paasbrunch.

Favoriete uitjes & adressen

Dagje bij de Boer dag!

Open dag Outdoorpark Alkmaar

Speelpark deSwaan weer dagelijks open!

UPfest

Meer inspiratie

De waanzinnige boomhut van 13 verdiepingen (6+)

Beleef de waanzinnige boomhut van 13 verdiepingen live bij TAQA Theater De Vest!

Open dag Outdoorpark Alkmaar

Op Tweede Paasdag is de Open Dag bij Outdoorpark Alkmaar! Slechts € 7,50 entree!

Speelpark deSwaan weer dagelijks open!

Vanaf 2 april is Speelpark deSwaan weer dagelijks open! Bij mooi weer eerder!

UPfest

Water, spelen & ontdekken in de Grote Kerk Alkmaar op zondag 12 april. Gratis festival!