Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Kidsproof Kletspraat Pasen

Gepubliceerd op 16 maart 2026

Voor je het weet voer je de leukste gesprekken aan de paastafel!

Pasen: leuke vragen voor kinderen

Wat heb je altijd al aan de paashaas willen vragen? En ben je team hard- of zachtgekookt ei? Met de Kidsproof Kletspraat Pasen editie heb je de leukste gesprekken tijdens het paasontbijt. Download ‘m hieronder! Tip: knip alle vragen uit en stop ze in een pot. Grabbelen maar!

Lees ook:

Alle blogs

8x Leukste lunch hotspots met kinderen in Alkmaar!

Het is altijd gezellig om met je vriendin af te spreken in de stad en lekker bij te kletsen. Met kinderen is dat soms lastig, maar niet als je naar één van onze 7 kindvriendelijke lunchplekken gaat. Daar vermaken de kids zich prima, terwijl jij weer helemaal kan bijkletsen met je vriendin. Ik zeg WIN - WIN!

Terug in de tijd bij het Marinemuseum in Den Helder

Met onze kids Alicia (10) en James (7) en met hun vriendjes gingen wij op pad voor Kidsproof. Onze bestemming? Het Marinemuseum in Den Helder. En geloof ons: dit is echt zo’n plek waar je makkelijk een paar uur zoet bent!

De leukste pompoenboerderijen!

Ze zijn oranje, je kunt er mee knutselen en je kunt er ook heerlijke gerechten mee maken: pompoenen! Check hieronder de leukste pompoenboerderijen in de Kop van Noord-Holland.

Regen? 10x Favoriete uitjes met kinderen

Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke indoor uitjes! Check hier ál onze tips om er lekker op uit te gaan!

Favoriete uitjes & adressen

Avond in ’t Zuiderzeedorp

Kinderworkshops bij studio C

Het lammetje dat een varken is (4+)

Luchtkussenpark Street Jump Zaanstad

Meer inspiratie

Moeder aan Moeder markt

Een indoor markt voor tweedehands baby- en kinderartikelen gelegen in Alkmaar.

Kinderworkshops bij studio C

Met verf, klei of potloden aan de slag bij Studio C in Museum Kranenburgh: iedere zondag!

Het lammetje dat een varken is (4+)

Een vrolijk boerderij-avontuur vol muziek, humor en dieren!

Avond in ’t Zuiderzeedorp

Beleef samen een sfeervolle Lichtjesavond in het Zuiderzeemuseum met kermis, circus en stormlantaarns