

Blogs & inspiratie
De Eendracht in het IJkgebouw getest door ons!
Gepubliceerd op 24 september 2024
Wij zijn naar de Eendracht in het IJkgebouw geweest om te kijken of dit leuk is om met kinderen naar toe te gaan. Nou onze conclusie is unaniem: het IJkgebouw is echt #kidsproof!

Bij aankomst zie je meteen een speeltoestel staan waar kinderen op kunnen klimmen en een glijbaan waar ze vanaf kunnen glijden. Als je ze nu nog maar mee naar binnen krijgt!
Het entree is het erg sfeervol met leuke verlichting, veel groene planten en nu in de Sinterklaas periode is het leuk aangekleed met pakjes en versiering.
Voor de kinderen is er middenin het restaurant een speelhoekje. Ze kunnen kleuren, er staat een schoolbord waar ze op kunnen krijten, puzzelen en er is speelgoed.
Bijna alle gerechten van de menukaart kan je als kinderportie bestellen. Je krijgt dan de helft van het gerecht voor de helft van de prijs). Het eten is heel lekker. Wij hadden een tosti en een broodje carpaccio. Het was prachtig opgemaakt. Daarbij een kan limo.
Als je doorloopt naar achter in het restaurant is daar een mooie kas, sfeervol en hip ingericht met mooi uitzicht op het Victoriepark.
Daarnaast hebben ze een ruim verwarmd terras met heaters, waar je ook ’s winters lekker kunt neerploffen.
Kortom een dikke aanrader om met je kinderen naar toe te gaan voor een koffie, ontbijt, lunch, borrel of diner!
TIP: parkeren kan in parkeergarage Schelphoek. Je loopt dan in ongeveer 7 minuten naar het restaurant. De fiets is nog beter, want er is genoeg plek voor alle fietsen op het grasveld voor het restaurant.
Lees ook:
Alle blogs

Ontdek Dijk en Waard met kinderen!
Ben je op zoek naar dé leukste tips voor uitjes met kinderen in gemeente Dijk en Waard? Daar weten wij natuurlijk alles van! Lees snel wat er allemaal te beleven is!
De leukste educatieve uitjes met kinderen in de Kop van Noord-Holland
Wil je iets leuks én educatiefs doen in Noord-Holland met je kinderen? Dat kan! Lees hieronder onze tips voor educatieve uitjes.
Zomer in de Mare 2025
Vanaf zaterdag 7 juni gaat Theater De Vest weer naar buiten en start in park De Rekerhout in Alkmaar-Noord een nieuwe editie van Zomer in de Mare: een gratis toegankelijk theaterfeest voor jong en oud. Kom met de hele familie en neem een picknickmandje mee! Lees hieronder welke voorstellingen op het programma staan!Meer inspiratie

Zomer in De Mare
Theater De Vest gaat weer naar buiten. Vanaf 7 juni start Zomer in De Mare in park De Rekerhout.
Op Stoomtramavontuur in juni!
Kleine treinfans opgelet, in de maand juni kan je iedere zaterdag op Stoomtramavontuur in Hoorn!
Waterwerken Zuiderzeemuseum
Ervaar de kracht van water bij de spetterende Waterwerken in het Zuiderzeemuseum!