Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Gitaar, viool en panfluit

Op zoek naar een leraar die jou gitaarles, vioolles of panfluitles kan geven? Dat is Geert Hoes!

Als musicus staat voor hem de passie voor muziek centraal in al zijn muzikale activiteiten. Muziek is gevoel en zijn drijfveer is om een stuk vaardigheid en creativiteit te ontwikkelen en over te brengen, om uiteindelijk een stukje schoonheid uit te dragen in de vorm van muziek. De techniek staat dus altijd in dienst van het speelplezier.

De lessen zijn bedoeld voor iedereen die gitaar, viool of panfluit wil bespelen of een bepaalde stijl wil beheersen. Beginners, gevorderden, volwassenen of kinderen zijn welkom.

Privé- en duolessen zijn mogelijk, je krijgt dus veel persoonlijke aandacht. Ook een specialisatie is mogelijk; vanuit een klassieke basistechniek kunnen bepaalde speelstijlen toegepast in de wereldmuziek uitgediept worden.

Kijk op de website wat je per instrument kan leren. Ook voor contact ga je naar de website via de roze button! Een proefles is ook mogelijk voor €10,-.

Tip: Wist je dat Kidsproof Alkmaar een Facebookpagina heeft! En ook nog Twitter: volg ons @kidsproof072.

Geert Hoes Muziek

Runmolen 32

1823 GK Alkmaar

Openingstijden Lesdagen: maandagavond, dinsdag, woensdag, donderdag overdag.
Prijs Afhankelijk van lessenreeks, bijvoorbeeld 34 lessen (jaarreeks) is €16,00 per les.
Toon op kaart

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Herfstvakantie tips in de Kop van Noord-Holland

Bijna herfstvakantie 2025 dat betekent een heerlijk weekje vrij voor de kinderen! Wij hebben een aantal leuke tips voor je verzameld; naar een museum, theater, film, zwembad of toch lekker buiten spelen? Bekijk ze snel!

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!

Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!

20x herfsttips voor kinderen

De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief