Buiten zwemmen bij De Bever
Een heerlijk verwarmd buitenbad geopend tijdens de lente/zomer. Zwemles kan hier dan ook!
Zwembad De Bever is echt een familiezwembad! Er komen veel gezinnen met kleine kinderen zwemmen.
Er zijn speeltoestellen, een klein strandje met boot, een peuterbadje en een heerlijk grasveld om op te luieren!
Je kunt hier in de lente/zomermaanden ook terecht voor zwemles. Check de site via de roze button hieronder voor meer info!
TIP: klik nog even door naar ons overzicht met meer leuke actieve Eropuit tips in en om Alkmaar!
Zwembad de Bever
Kastanjelaan 2
1834 GL Sint Pancras
Openingstijden
Van eind april t/m eind augustusPrijs
0-2 jaar € 2,00 / 3-17 jaar € 5,00 / Volwassenen € 6,00
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Schaatsles voor kinderen
Leer samen de fijne kneepjes van het schaatsen tijdens schaatsles voor kinderen bij De Meent in Alkmaar.
Family Fun XL op het ijs in Hoorn
Glijden op inflatables, Koek en Zopie en meer op de eerste zondag van de maand bij De Westfries!
Stedelijk Museum Alkmaar
Samen kijken is extra leuk! Een museumuitje voor het hele gezin in het centrum van Alkmaar.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x herfsttips voor kinderen
De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars.
Sinterklaasuitjes in de Kop van Noord-Holland
2026 - Heerlijk, deze Sinterklaastijd. Ook dit jaar zijn er weer leuke plekken waar je met de kids Sinterklaas een handje kunt geven, de Pieten kan meehelpen en zelfs een Pietendiploma kan halen. We zetten de leukste tips voor je op een rijtje!
14x herfst knutsels met eikeltjes en kastanjes
In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.