
Alkmaar per boot
Ontdek hoe mooi Alkmaar is vanaf het water met de Alkmaarse Bootjes Verhuur!
Leuk, gezellig, lekker op het water, Alkmaar van de andere kant bekijken. Maak zelf een rondvaart met één of meerdere van onze gemotoriseerde bootjes. Een vaarbewijs heb je niet nodig. Na een korte instructie kun je veilig het water op.
Liever niet zelf varen? Huur dan een sloep met schipper !Leuk om eens naar de Woude te gaan en daar te lunchen of een tochtje langs de Zaanse Schans met familie.
Kinderfeestje
Dit uitje is ook super leuk als verjaardagspartijtje! Voor elk feestje een leuke uitdaging. Kom gerust van te voren de boot versieren of neem een picknickmand mee om lekker te genieten.
Kijk voor meer informatie op de website via de roze button!
Tip: Meer leuke uitjes voor het hele gezin vind je natuurlijk op Kidsproof!
Alkmaarse Bootjes Verhuur
Geestersingel 15a
1811 GZ Alkmaar
Openingstijden
Zie de website voor de actuele openingstijdenPrijs
Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.Toon op kaart
Meer inspiratie


Een parel: Land van Fluwel
Ontdek het nieuwe Dwaalweb, de klimkeien, het blotevoetenpad, de uitkijktoren en het zonnige terras!
Alle hens aan dek!
Bezoek deze zomervakantie het fantastische Zuiderzeedorp in Enkhuizen, hier is zoveel te doen!
Zomer bij Huis van Hilde
Reis door de geschiedenis in één zomer bij Huis van Hilde in Castricum tijdens de zomervakantie!Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x buitenzwembaden en natuurwater in de Kop van Noord-Holland!
Zin in een verfrissende duik in het koele water? Wij hebben de leukste buitenzwembaden en natuurbaden op een rijtje gezet. Pak een handdoek en plonsen maar! (foto: Zwembad Waarland - voor aanleg van de glijbaan)
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.
NIEUW: Marine van Nu
We hadden weer een reden om naar het Marinemuseum te gaan, namelijk de nieuwe tentoonstelling "Marine van Nu", maar het museum zelf is ook altijd een feestje voor onze twee zoons van 7 en 4 jaar oud. Een paar maanden geleden waren we er ook al en dat was toen al een groot succes.