Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Fotowandeltocht

Nu eens geen paaltjesroute maar een geheel nieuwe manier van je weg vinden in de duinen!

Het is even speuren en goed opletten waar je loopt, maar op deze manier ontgaan zelfs de kleinste details je niet! Er is een spannende winter- en een zomerroute uitgezet door de boswachter met leuke vragen onderweg.

Denk jij de weg te kunnen vinden? De route is 5,5 km en 1 boekje is bedoeld voor 4 personen. De route is geschikt voor volwassenen en kinderen die 5 km kunnen wandelen.

Tip: Maak van een verjaardagsfeestje een onvergetelijke dag met de fotowandeltocht.

Bezoekerscentrum de Hoep

Johannisweg 2

1901 NX Castricum

Openingstijden Tijdens openingstijden is het boekje af te halen bij het Bezoekerscentrum.
Prijs Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.
Mail direct

Mail direct naar Bezoekerscentrum de Hoep

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

De Tijdreis in 3D: nieuw bij Museum BroekerVeiling

Ga mee op een duizelingwekkende reis door het Rijk der Duizend Eilanden!

Wiegeling (6-18 maanden)

Ontspan samen met je kleintje bij Wiegeling in Theater De Vest
Reserveer

Doornroosje De Musical 4+

Beleef het sprookje van Doornroosje bij TAQA Theater De Vest!
Reserveer

Gratis nieuwsbrief!

Wil jij onze leuke nieuwsbrief met meivakantie uitjes gratis in je mailbox ontvangen? Schrijf je snel in!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Dagje Heiloo met kids? Dit wil je doen

Heiloo is zo’n plek waar je misschien snel doorheen rijdt, maar waar verrassend veel te doen is met kinderen. Van bosavonturen tot fijne koffietentjes en leuke speelplekken: je maakt er zó een compleet dagje uit van. Wij nemen je mee langs onze favoriete kindvriendelijke uitjes in Heiloo, allemaal lekker dicht bij elkaar en perfect te combineren.

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder

Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.

Koningsdag met kinderen in Alkmaar en omgeving!

2026 - Weet jij al wat je gaat doen met Koningsdag? Check hier onze favoriete plekken in Alkmaar en omgeving tijdens het Oranjefeest!