Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Elfendeurtjesroute

Ga met het hele gezin de natuur in en doe de Elfendeurtjes route bij Buitencentrum Schoorlse Duinen.

Bij het Buitencentrum hebben ze een heerlijk speelbos en een hele leuke Elfendeurtjes route. De elfjes laten zich zelden zien, maar op de route door het speelbos vind je de deurtjes waarachter ze wonen. Ze spelen graag met de dieren in de duinen: zo speelt elfje Fier graag met de mier.

Bij de balie van Buitencentrum Schoorlse Duinen van Staatsbosbeheer ligt een tas met een heuse toverstaf klaar. Daarmee ga je mee op pad. Bij elk elfendeurtje hoort een opdracht voor de kinderen. Na elke opdracht mag je een toverspreuk doen, en het dier wat er bij hoort meenemen. Als afsluiting vieren de kinderen samen met de dieren het feest van de seizoenen.

Gaan jullie ook op zoek naar elfjes in de Schoorlse Duinen?

Klik voor meer info op de roze websitebutton.

TIP: Een lekker hapje eten met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze uit-eten pagina!

Dagelijks tijdens de openingstijden

Buitencentrum Schoorlse Duinen

Oorsprongweg 1

1871 HA Schoorl

Openingstijden Mogelijk tijdens de openingstijden van Buitencentrum Schoorlse Duinen.
Prijs € 8,50 per tasje
Mail direct

Mail direct naar Buitencentrum Schoorlse Duinen

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Indoor & Outdoor meivakantie tips in Dijk & Waard!

Check de leukste indoor en outdoor tips in gemeente Dijk en Waard deze meivakantie!

Meivakantie bij Studio C

Op zoek naar een leuke activiteit in de meivakantie? Kom langs bij Museum Kranenburgh!

Lekker zwemmen!

Deze meivakantie opent Zwembad Hoornse Vaart de deuren naar het buitenbad en is er extra waterplezier!

Tussen Kunst & Kidz week bij het Zuiderzeemuseum

In de meivakantie organiseert het museum de Tussen Kunst & Kidz week voor kinderen én hun families!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Gezinsavontuur naar het Marine Museum in Den Helder

Met 2 kinderen van 6 en 4 jaar naar het Marine Museum in Den Helder. Of dat leuk is? Het was een geweldige ervaring die ons allemaal meenam in de rijke historie van de Koninklijke Marine, en tegelijk een hoop plezier en interactie bood voor de kinderen.

16x MEIVAKANTIETIPS IN DE KOP!

2025 - Hoera, het is meivakantie! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2025!

Haal met strijkkralen de lente in huis!

Als de kids zijn uitgeraasd, komen bij collega Maud altijd de strijkkralen tevoorschijn. Hieronder voorbeelden voor de lente!

13x restaurant met speeltuin én terras!

Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief