Elfendeurtjesroute
Ga met het hele gezin de natuur in en doe de Elfendeurtjes route bij Buitencentrum Schoorlse Duinen.
Bij het Buitencentrum hebben ze een heerlijk speelbos en een hele leuke Elfendeurtjes route. De elfjes laten zich zelden zien, maar op de route door het speelbos vind je de deurtjes waarachter ze wonen. Ze spelen graag met de dieren in de duinen: zo speelt elfje Fier graag met de mier.
Bij de balie van Buitencentrum Schoorlse Duinen van Staatsbosbeheer ligt een tas met een heuse toverstaf klaar. Daarmee ga je mee op pad. Bij elk elfendeurtje hoort een opdracht voor de kinderen. Na elke opdracht mag je een toverspreuk doen, en het dier wat er bij hoort meenemen. Als afsluiting vieren de kinderen samen met de dieren het feest van de seizoenen.
Gaan jullie ook op zoek naar elfjes in de Schoorlse Duinen?
Klik voor meer info op de roze websitebutton.
TIP: Een lekker hapje eten met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze uit-eten pagina!
Dagelijks tijdens de openingstijden
Buitencentrum Schoorlse Duinen
Oorsprongweg 1
1871 HA Schoorl
Openingstijden
Mogelijk tijdens de openingstijden van Buitencentrum Schoorlse Duinen.Prijs
€ 8,50 per tasjeToon op kaart
Meer inspiratie
PeuterVestival! 2+
Wat is er nu leuker dan een theater binnen te gaan, waarvan de foyer is veranderd in een echte speeltuin?
Gratis proefles bij Cool
Tijdens de Proefweek bij Cool kunst en cultuur maak je gratis kennis met muziek- en creatieve lessen!
FOON (6+)
Een speelse dansvoorstelling met tekst, muziek, acrobatie en installatiewerk bij Theater de Vest.Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 tips voor Geestmerambacht met kinderen
Recreatiegebied Geestmerambacht (gelegen tussen gemeente Dijk & Waard, Alkmaar en Bergen in), is een super fijne plek om een rondje te wandelen. Maar je kunt er nog veel meer doen! Lees hieronder onze 10 tips voor het Geestmerambacht met kinderen!
Dagje Marinemuseum met kids 5 uur vol actie, kanonnen en doe activiteiten.
Op een regenachtige zondag in september waren we op missie in het Marinemuseum in Den Helder met m’n dochter van 9 en zoon van 6 jaar als mijn bemanning. En wat een avontuur! We hebben ons ruim 5 uur vermaakt en waren nog lang niet uitgekeken.
Egeltjes van eierkoeken mmm
Lees hier hoe je van eierkoeken in een handomdraai leuke egeltjes maakt!