Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Uitrazen in de duinen

Kabouterpad, elfendeurtjesroute, boswachtersexpeditie, hogeduinenpad en perfect animals kan je doen!

Tijdens de lockdownperiode is Buitencentrum Schoorlse Duinen dicht, maar de doepaden zijn verkrijgbaar bij het naastgelegen IJgenweis.

Ontdek de Schoorlse Duinen samen met de kinderen. Haal een tasje en materialen op en geniet.

Je kunt kiezen voor het kabouterpad, elfendeurtjesroute, boswachtersexpeditie, hogeduinenpad en perfect animals.

Een wandeling maken in de Schoorlse Duinen is ook een aanrader! Wij zijn er regelmatig te vinden. Bekijk hier onze wandeling

Wil je thuis nog aan de slag? Klik dan even door via de roze websitbutton voor superleuke natuuropdrachten voor thuis!

Buitencentrum Schoorlse Duinen

Oorsprongweg 1

1871 HA Schoorl

Mail direct

Mail direct naar Buitencentrum Schoorlse Duinen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Gratis proefles bij Cool

Tijdens de Proefweek bij Cool kunst en cultuur maak je gratis kennis met muziek- en creatieve lessen!

Peuter kunstlessen bij Museum Kranenburgh

Zet met je kleintje de eerste stap naar het kunstenaarschap. Totaal 6 lessen!

PeuterVestival! 2+

Wat is er nu leuker dan een theater binnen te gaan, waarvan de foyer is veranderd in een echte speeltuin?

FOON (6+)

Een speelse dansvoorstelling met tekst, muziek, acrobatie en installatiewerk bij Theater de Vest.

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Versier je pannenkoek en maak een dier

Pannenkoeken zijn heerlijk om te eten, maar misschien nog wel leuker om te versieren!

Dagje Marinemuseum met kids 5 uur vol actie, kanonnen en doe activiteiten.

Op een regenachtige zondag in september waren we op missie in het Marinemuseum in Den Helder met m’n dochter van 9 en zoon van 6 jaar als mijn bemanning. En wat een avontuur! We hebben ons ruim 5 uur vermaakt en waren nog lang niet uitgekeken.

Egeltjes van eierkoeken mmm

Lees hier hoe je van eierkoeken in een handomdraai leuke egeltjes maakt!

10 tips voor Geestmerambacht met kinderen

Recreatiegebied Geestmerambacht (gelegen tussen gemeente Dijk & Waard, Alkmaar en Bergen in), is een super fijne plek om een rondje te wandelen. Maar je kunt er nog veel meer doen! Lees hieronder onze 10 tips voor het Geestmerambacht met kinderen!