Pluktuin By Broersen
Zelf fruit en bloemen plukken bij By Broersen! Hmmm dat lijkt ons wel wat!
Als je fruit wilt plukken, staan er doosjes klaar en voor de bloemen liggen er mesjes. Na het plukken wordt alles afgerekend in het winkeltje.
In de pluktuin vind je rode bessen, witte bessen, zwarte bessen, kruisbessen, frambozen, bramen, tayberries, loganberries en wel 100 soorten snijbloemen.
Op het terras kun je nog proeven van de heerlijke aardbeien die zelf geteeld worden door By Broersen. De aardbeien kunnen alleen in de zomervakantie zelf geplukt worden!
Kijk snel op de roze button hieronder voor het plukseizoen!
TIP: ben je op zoek naar een leuk verjaardagsfeestje in omgeving Alkmaar? Wij hebben de allerleukste voor je verzameld!
By Broersen
Dergmeerweg 30
1749 VA Warmenhuizen
Openingstijden
Het fruit en bloemen plukken is in juli, aug sept.
Aardbeien plukken alleen in de zomervakantie regio Noord.
Ma-do 10:30 tot 17.00 uur
Vr/za: 9.00 uur tot 17.00 uur Zondag gesloten
Prijs
Je betaalt voor wat je geplukt hebt (aarbeien, bloemen, bessen, etc)Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Open dag Outdoorpark Alkmaar
Op Tweede Paasdag is de Open Dag bij Outdoorpark Alkmaar! Slechts € 7,50 entree!
UPfest
Water, spelen & ontdekken in de Grote Kerk Alkmaar op zondag 12 april. Gratis festival!
Speelpark deSwaan weer dagelijks open!
Vanaf 2 april is Speelpark deSwaan weer dagelijks open! Bij mooi weer eerder!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Paaseieren pimpen zonder verf!
Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes.
Tips voor paasbrunch, paaslunch & paasdiner met kinderen!
Of je nu zin hebt in een lekkere paasbrunch, paaslunch of paasdiner; in de Kop van Noord-Holland kun je met Pasen heerlijk uit eten met het hele gezin! Ook voor de kinderen is er van alles georganiseerd. Wij verzamelden deze toffe plekjes voor jou. Vergeet niet om tijdig te reserveren!
Lammetjes in de Kop van Noord-Holland
2026 | Lammetjes, als we die zien hebben wij meteen het voorjaar in ons hoofd, zo schattig! Wij proberen jullie altijd zo snel mogelijk op de hoogte te brengen van de plekken waar de eerste lammetjes te zien zijn!