Camping vlakbij het strand
Met een heel fijn restaurant mét speeltuin omgeven door bos en op fietsafstand van het strand!
Heerlijk uitwaaien en lekker luieren terwijl de kids buitenspelen. Alles is mogelijk bij Camping Geverduin. Deze camping ligt in het Noordhollands Duinreservaat en vlakbij het strand van Castricum.
Kinderen kunnen er ravotten, zandkastelen bouwen en zoeken naar garnalen. Ouders vinden hier vooral rust. Een erg leuke bestemming dus om samen met je kinderen naar toe te gaan! In de vakantieperiodes is er ook recreatie aanwezig. Het restaurant en de camping zijn ook toegankelijk voor niet-campinggasten, dus kom zeker een keer borrelen, eten, spelen!
Ook hebben ze op deze camping een restaurant met echt een fantastische speeltuin. Wij komen er regelmatig en zijn fan! Vanaf het terras kun je je kinderen zien spelen en zo goed een oogje in het zeil houden terwijl je geniet van een kopje koffie.
Je kunt kamperen in een tent, maar er zijn ook diverse bijzondere en leuke accommodaties op de camping aanwezig!
Klik op de roze button om naar de website te gaan voor meer info.
De activiteiten die worden georganiseerd vermelden wij op onze uitagenda, houd deze in de gaten!
Camping Geversduin
Beverwijkerstraatweg 205
1901 NM Castricum
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Knoest Eten & Drinken
Lekker eten en drinken met een speelparadijs voor kinderen voor de deur!
Gratis proefles bij Cool
Tijdens de Proefweek bij Cool kunst en cultuur maak je gratis kennis met muziek- en creatieve lessen!
PeuterVestival! 2+
Wat is er nu leuker dan een theater binnen te gaan, waarvan de foyer is veranderd in een echte speeltuin?Blogs & inspiratie
Alle blogs
Versier je pannenkoek en maak een dier
Pannenkoeken zijn heerlijk om te eten, maar misschien nog wel leuker om te versieren!
Egeltjes van eierkoeken mmm
Lees hier hoe je van eierkoeken in een handomdraai leuke egeltjes maakt!
Dagje Marinemuseum met kids 5 uur vol actie, kanonnen en doe activiteiten.
Op een regenachtige zondag in september waren we op missie in het Marinemuseum in Den Helder met m’n dochter van 9 en zoon van 6 jaar als mijn bemanning. En wat een avontuur! We hebben ons ruim 5 uur vermaakt en waren nog lang niet uitgekeken.