
De Bonte Belevenis
Super tof! Een kinderboerderij met een ponydorp én een gezellig theehuis!
De Bonte Belevenis is een heerlijk plek in Assendelft. Het is een kinderboerderij met een ponydorp en een leuk theehuisje. Het theehuis heeft een heerlijke zithoek en houtkachel, ideaal voor een high-tea of gewoon een lekker glaasje limo.
Ook de kinderboerderij is super leuk. Kom langs bij de lieve varkentjes, schapen en kippen. En je mag ook de schattige konijntjes aaien. En dit is niet alles wat je hier kunt doen, natuurlijk kun je hier ook pony rijden!
Klik snel op de roze button om naar de website te gaan voor meer informatie.
TIP: Check ook onze Uitagenda voor nog meer toffe uitjes in en om Alkmaar!
De Bonte Belevenis
Vaartdijk 25B
1566 PN Assendelft
Openingstijden
Maandag: GeslotenDinsdag t/m zondag: 10.00 - 17.30 uur
Prijs
Gratis toegang
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


De Spannendste Tijdreis
Klaar voor vertrek? Stap in en Ga mee!Een avontuurlijke reis door een andere tijd begint…
Gratis nieuwsbrief met tips
Wil jij gratis de leukste tips voor de zomervakantie in je mailbox ontvangen?
Alle hens aan dek!
Bezoek deze zomervakantie het fantastische Zuiderzeedorp in Enkhuizen, hier is zoveel te doen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x buitenzwembaden en natuurwater in de Kop van Noord-Holland!
Zin in een verfrissende duik in het koele water? Wij hebben de leukste buitenzwembaden en natuurbaden op een rijtje gezet. Pak een handdoek en plonsen maar!
13x de lekkerste ijssalons in de Kop van Noord-Holland
IJs, ijs baby! Met dit mooie weer konden we deze TOP 13 aan lekkerste ijssalons natuurlijk niet weg laten smelten. Check voor de lekkerste ijsjes in de Kop van Noord-Holland het overzicht hieronder.
8x Kindercocktails om zelf te maken
Op heerlijke zomerdagen of tijdens de feestdagen vinden kinderen het altijd ontzettend leuk om een eigen cocktail te maken. Echte kindercocktails voor een zomeravond of met kerst of oud & nieuw! Wij hebben de tofste cocktails voor je bedacht en getest.