Natuurspeeltuin De Weijver
Gratis spelen, leren en ontspannen in de natuurspeeltuin van Hoogwoud.
Natuurspeeltuin De Weijver is een gratis topper in Hoogwoud. Kabe baan, natuurvijvertjes om kikkertjes te vangen, een klimheuvel, er is van alles. Als het mooi weer is lijkt het daar wel buitenland!
De speeltuin is verdeeld in verschillende gebieden waar je superfijn kunt spelen:
– Overzichtelijke speelweide, waar kinderen kunnen spelen en ouders kunnen zitten en genieten.
– Amfitheater met zit-, klim- en klauterheuvel, een prima plek voor partijtjes, voorstellingen en heel veel meer.
– Zandbak en strand: spelen met zand en water!
– Speelhutten, met een trapveldje en een steiger.
– Hooilandjes, met ondiepe poeltjes en greppels, voor een speurtocht door planten- en dierenrijk.
– Beplanting & Paddenpool, hier leven allerlei dieren & planten, die je kunt bekijken en bestuderen.
– Grondheuvel met struiken en verstopte speelplekken. Eenmaal boven heb je prachtig uitzicht op de tuin.
Zin gekregen om te spelen in deze mooie speeltuin? Klik dan op de roze button voor meer info.
Een dagje weg? Kijk dan ook eens op onze eropuitpagina!
De Weijver
Kerkepad
1718 Hoogwoud
Openingstijden
In de zomerperiode van 1 april - 30 september is de speeltuin geopend van 08.00 - 21.00 uur.In de winterperiode van 1 oktober - 31 maart is de speeltuin geopend van 08.00 - 19.00 uur.
Op de AC de Graafweg neem je afslag Hoogwoud/Aartswoud en ga je de Middelweg op. Daarna ga je voor de kerk links af, aan je rechterhand is een parkeerplaats, links ligt de natuurspeeltuin.
Prijs
Gratis!Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Keti Koti Alkmaar
Kom zondagmiddag 28 juni naar Park De Oude Kwekerij in Alkmaar en vier samen Keti Koti!
Dagje naar een avontuurlijk museum!
Ontdek het Nationaal Reddingmuseum en beleef een onvergetelijk uitje!
Buitenzwembad Hoornse Vaart
Heerlijk buiten zwemmen in het buitenbad van Zwembad Hoornse Vaart!Blogs & inspiratie
Alle blogs
27x zomeruitjes in regio Alkmaar
Op je flipflops naar een zwemstrandje of langs bij een cool museum. Met deze 27 kidsproof uitjes in kun je zo de hele zomervakantie vol plannen. En ze zijn ook nog eens lekker dichtbij, allemaal in regio Alkmaar.
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.
Terug in de tijd bij het Marinemuseum in Den Helder
Met onze kids Alicia (10) en James (7) en met hun vriendjes gingen wij op pad voor Kidsproof. Onze bestemming? Het Marinemuseum in Den Helder. En geloof ons: dit is echt zo’n plek waar je makkelijk een paar uur zoet bent!