Fort Westoever
Vaar met het gezin langs stoere forten en kom een hapje eten aan het water bij Fort Westoever!
Dit oude fort is omgebouwd tot een restaurant. Het fort is omringd door water en buiten kun je lekker spelen. Je kunt vanaf hier Den Helder ontdekken vanaf het water en met het hele gezin langs stoere forten van de stellng Den Helder varen. De elektrische vletten vertrekken vanaf Fort Westoever!
Schuif aan tijdens de wekelijkse pasta-avond of kies een lekker gerecht van de kaart; bij Fort Westoever kan het allemaal!
Voor meer informatie over Fort Westoever klik je op de roze button!
Je etentje combineren met een leuk dagje uit? Kijk dan ook eens op onze eropuit pagina!
Fort Westoever
Westoever 1
1785 PB Den Helder
Openingstijden
Woensdag t/m zondag vanaf 11 uur geopend.Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zo krijg jij je kids mee naar buiten!
Schermklevers, kom mee naar buiten! Ik ken geloof ik geen enkele ouder die het niet belangrijk vindt dat zijn kinderen veel buiten zijn.
20x buitenzwembaden en natuurwater in de Kop van Noord-Holland!
Zin in een verfrissende duik in het koele water? Wij hebben de leukste buitenzwembaden en natuurbaden op een rijtje gezet. Pak een handdoek en plonsen maar! (foto: Zwembad Waarland - voor aanleg van de glijbaan)
Zomer in de Mare 2026
Vanaf zaterdag 6 juni gaat Theater De Vest weer naar buiten en start in park De Rekerhout in Alkmaar-Noord een nieuwe editie van Zomer in de Mare: een gratis toegankelijk theaterfeest voor jong en oud. Kom met de hele familie en neem een picknickmandje mee! Lees hieronder welke voorstellingen op het programma staan!