Park van Luna Heerhugowaard
Fijne plek voor een zomerse dag! Ook heel leuk om te skeeleren, mountainbiken en varen!
Park van Luna in Heerhugowaard is een verrassend samenspel van land en water met de meest uiteenlopende mogelijkheden. Je hebt er superleuke speeltoestellen en kunt er heerlijk wandelen!
Maar je kunt er ook zwemmen, fietsen, mountainbiken, skeeleren en varen!
TIP: Ben je op zoek naar andere Eropuit tips? Kijk dan even in ons handige overzicht van de leukste Eropuit tips in Alkmaar en omstreken!
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Herfst bij Land van Fluwel
Plant tulpenbollen, smul van een Herfst High Tea en griezel samen tijdens Land van Gruwel!
Creatief in het Zaans Museum: borduur je etui, sleutelhanger of het wandkleed
Ga deze herfstvakantie creatief aan de slag met naald en draad en werk samen aan een groot kunstwerk!
Herfstvakantie bij BroekerVeiling
Ga deze herfstvakantie samen naar Museum BroekerVeiling voor varen, veilen, speuren én activiteiten!Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
Herfstvakantie tips in de Kop van Noord-Holland
Herfstvakantie 2026 dat betekent een heerlijk weekje vrij voor de kinderen! Wij hebben een aantal leuke tips voor je verzameld; naar een museum, theater, film, zwembad of toch lekker buiten spelen? Bekijk ze snel!
Regen? 10x Favoriete uitjes met kinderen
Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke indoor uitjes! Check hier ál onze tips om er lekker op uit te gaan!