Park van Luna Heerhugowaard
Fijne plek voor een zomerse dag! Ook heel leuk om te skeeleren, mountainbiken en varen!
Park van Luna in Heerhugowaard is een verrassend samenspel van land en water met de meest uiteenlopende mogelijkheden. Je hebt er superleuke speeltoestellen en kunt er heerlijk wandelen!
Maar je kunt er ook zwemmen, fietsen, mountainbiken, skeeleren en varen!
TIP: Ben je op zoek naar andere Eropuit tips? Kijk dan even in ons handige overzicht van de leukste Eropuit tips in Alkmaar en omstreken!
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dagje Heiloo met kids? Dit wil je doen
Heiloo is zo’n plek waar je misschien snel doorheen rijdt, maar waar verrassend veel te doen is met kinderen. Van bosavonturen tot fijne koffietentjes en leuke speelplekken: je maakt er zó een compleet dagje uit van. Wij nemen je mee langs onze favoriete kindvriendelijke uitjes in Heiloo, allemaal lekker dicht bij elkaar en perfect te combineren.
Koningsdag met kinderen in Alkmaar en omgeving!
2026 - Weet jij al wat je gaat doen met Koningsdag? Check hier onze favoriete plekken in Alkmaar en omgeving tijdens het Oranjefeest!
Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder
Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.