Park van Luna Heerhugowaard
Fijne plek voor een zomerse dag! Ook heel leuk om te skeeleren, mountainbiken en varen!
Park van Luna in Heerhugowaard is een verrassend samenspel van land en water met de meest uiteenlopende mogelijkheden. Je hebt er superleuke speeltoestellen en kunt er heerlijk wandelen!
Maar je kunt er ook zwemmen, fietsen, mountainbiken, skeeleren en varen!
TIP: Ben je op zoek naar andere Eropuit tips? Kijk dan even in ons handige overzicht van de leukste Eropuit tips in Alkmaar en omstreken!
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!
Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!
Leuke kinderworkshops in de zomervakantie!
Op zoek naar een leuke kinderworkshop deze zomervakantie? Kom langs bij Museum Kranenburgh!
Een magische zomervakantie in Fort Kijkduin
Fort Kijkduin biedt het ideale dagje uit! Er is namelijk weer veel te beleven deze zomer in het fort.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Terug in de tijd bij het Marinemuseum in Den Helder
Met onze kids Alicia (10) en James (7) en met hun vriendjes gingen wij op pad voor Kidsproof. Onze bestemming? Het Marinemuseum in Den Helder. En geloof ons: dit is echt zo’n plek waar je makkelijk een paar uur zoet bent!
20x buitenzwembaden en natuurwater in de Kop van Noord-Holland!
Zin in een verfrissende duik in het koele water? Wij hebben de leukste buitenzwembaden en natuurbaden op een rijtje gezet. Pak een handdoek en plonsen maar! (foto: Zwembad Waarland - voor aanleg van de glijbaan)
Mijn zomervakantietips in de Kop!
2026 - ZOMERVAKANTIE! Hoog tijd om er lekker op uit te gaan met het gezin. Er is gelukkig onwijs veel te doen in de regio. Wat dacht je van een leuk museum, een dagje naar het zwembad of een cool natuurspeelpark? Lees snel verder voor de leukste, zomerse uitjes in de Kop van Noord-Holland!