Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Hoedenmuseum

Hoeden, boeken, tijdschriften en nog veel meer. Kom naar het super leuke Hoedenmusem!

Het Hoedenmuseum is een sfeervol museum in Andijk. Wil is al jaren een hoedenliefhebber en heeft die passie uitgebreid tot een tof museum! 

In het museum vind je veel verschillende hoeden en alles wat met hoeden te maken heeft. Zo zie je ook hoedenspelden, dozen, platen, boeken, tijdschriften en nog veel meer.

Je kunt niet alleen rondkijken in het museum, maar je mag ook de hoeden passen én meedoen met een leuke quiz!

Klik snel op de roze button om naar de website te gaan voor meer informatie!

TIP: Neem ook een kijkje bij onze Clubjes categorie voor de leukste clubjes in en om Alkmaar!

Hoedenmuseum

Hornpad 11

1619 BP Andijk

Openingstijden Donderdag: 13.30 - 17.00 uur
Vrijdag: 13.30 - 17.00 uur
Zaterdag: 11.00 - 17.00 uur
Van oktober t/m april: gesloten
Prijs Kinderen t/m 4 jaar: gratis - Kinderen 5 t/m 12 jaar: €2 - Volwassenen: €4
Mail direct

Mail direct naar Hoedenmuseum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Kop van Noord-Holland

Meer inspiratie

Stedelijk Museum Alkmaar

Samen kijken is extra leuk! Een museumuitje voor het hele gezin in het centrum van Alkmaar.

Schaatsles voor kinderen

Leer samen de fijne kneepjes van het schaatsen tijdens schaatsles voor kinderen bij De Meent in Alkmaar.

Family Fun XL op het ijs in Hoorn

Glijden op inflatables, Koek en Zopie en meer op de eerste zondag van de maand bij De Westfries!

Happy Inn Alkmaar

Kom een dagje binnenspelen in het indoorspeelparadijs Happy Inn in Alkmaar! Ook voor kinderfeestjes!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20x herfsttips voor kinderen

De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars.

14x herfst knutsels met eikeltjes en kastanjes

In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

Regen? 10x Favoriete uitjes met kinderen

Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke indoor uitjes! Check hier ál onze tips om er lekker op uit te gaan!

Sinterklaasuitjes in de Kop van Noord-Holland

2026 - Heerlijk, deze Sinterklaastijd. Ook dit jaar zijn er weer leuke plekken waar je met de kids Sinterklaas een handje kunt geven, de Pieten kan meehelpen en zelfs een Pietendiploma kan halen. We zetten de leukste tips voor je op een rijtje!