
Binnen spelen en plonsen!
Kom naar de Holle Bolle Boom en beleef een dag vol speelplezier en waterpret!
De Holle Bolle Binnen, een overdekt speelparadijs, staat garant voor een geslaagd dagje uit met het hele gezin. Hier kunnen de kinderen zich helemaal uitleven en op ontdekking gaan.
Voor de allerkleinste is er de Minigaard, een afgeschermde speelruimte. Voor de wat oudere kinderen zijn er spectaculaire glijbanen, een ballenbak en genoeg klim- en klauter toestellen.
In de Holle Bolle Plons, een overdekt tropisch zwemparadijs, kunnen de kinderen lekker Plonsen, glijden en spetteren. Er is volop waterpret te beleven met de verschillende glijbanen, de zwembaden en speeltoestellen, ook voor de allerkleinsten! Fijn om te weten is dat onze Oogappels een oogje in het zeil houden zodat iedereen veilig kan genieten van het water.
Terwijl de kinderen zich vermaken met het Spelen en Plonsen, kunnen de ouders ontspannen genieten van een drankje en gebak op het terras of in een van de restaurants.
Klik even door via de roze websitebutton om te reserveren voor de Holle Bolle Binnen of Holle Bolle Plons!
Tip: Vier jouw kinderfeestje bij de Holle Bolle Boom en kom gezellig met al jouw vriendjes en vriendinnetjes Spelen en/of Plonsen
Holle Bolle Boom
Bongerdlaan 3
1747 CA Tuitjenhorn
Openingstijden
LET OP: dagbezoek alleen mogelijk van september 2021 t/m maart 2022
Toon op kaart
Meer inspiratie


Naar het Kaasmuseum deze meivakantie
Het Hollands Kaasmuseum, nu nog leuker en interactiever! Kom je langs deze meivakantie?
Waterwerken Zuiderzeemuseum
Ervaar de kracht van water bij de spetterende Waterwerken in het Zuiderzeemuseum!
Shrek de Musical
Een hartverwarmende spookjesmusical voor jong en oud in de meivakantie op 10 en 11 mei in De Vest.Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x Knutsels voor Moederdag
Het is bijna Moederdag. Voor mij als moeder natuurlijk een favoriete dag in het jaar. Verwend worden met een ontbijtje op bed, een vrolijke knutsel en misschien zelfs een klein cadeautje, daar word je toch blij van?
Tips voor het Moederdagontbijt en knutseltips!
Ik kijk er altijd naar uit; het moment dat de kindjes met hun zelfgemaakte vrolijke knutsels binnenkomen met een heerlijk zelf gemaakt ontbijtje! Wij hebben wat leuke ideetjes voor de papa's en kinderen!
Moederdag! Moeders ogen dicht
Het is weer bijna zover, Moederdag. Een mooie dag om de moeders eens flink in het zonnetje te zetten! Maar hoe?