Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bowling Hotel Den Helder

Gooi zoveel mogelijk kegels om op de bowlingbaan bij Hotel Den Helder!

Bowlen is niet alleen gezellig, maar ook heel erg leuk. Bowlen bij Hotel Den Helder kun je iedere dag van de week. Op zaterdagavond is er zelfs een speciale discobowl-avond, hoe cool is dat! 

Heb je zin gekregen om te bowlen bij Hotel Den Helder? Klik dan op de roze button. 


Iets te vieren? Kijk dan op onze kinderfeestjes-pagina!

Hotel Den Helder

Marsdiepstraat 2

1784 AP Den Helder

Openingstijden Dagelijks van 13:00 tot 24:00
Mail direct

Mail direct naar Hotel Den Helder

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Kop van Noord-Holland

Meer inspiratie

Kinderworkshops bij studio C

Met verf, klei of potloden aan de slag bi Studio C in Museum Kranenburgh: iedere zondag!

Proefweek Cool kunst en cultuur

Probeer gratis lessen in muziek, dans, theater en beeldende kunst bij Cool kunst en cultuur.

Cool open!

Vier de start van het culturele seizoen op 11 & 12 september bij Cool kunst en cultuur!

Peuter dansles in het museum!

Houdt jouw peuter van dansen? Kom dan samen dansen bij Museum Kranenburgh!

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6 x de állergrootste speeltuinen in de Kop van Noord-Holland!

De meeste kinderen zijn geen stilzitters, die van ons zijn heel vaak in beweging! Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen.

9x museum met peuter of kleuter

Ben je zelf gek op musea, dan wil je waarschijnlijk ook graag zo snel mogelijk met je peuter naar het museum... Maar dan vraag je je misschien af, welke musea geschikt zijn voor peuters en kleuters in Noord-Holland. Wij zochten het voor je uit, en we mogen onszelf gelukkig prijzen, onze regio heeft heel veel te bieden voor kleine ontdekkingsreizigers! Peuters en kleuters betalen vaak geen entree, waardoor een uitje naar het museum ook al snel budgetproof is!

Naar Texel met kids!

Stap de boot op en ontdek Texel! Het eiland is perfect voor een dagje uit, dat kan heel makkelijk vanuit onze regio. Je kunt er heerlijk genieten van de natuur, maar ook onwijs veel zien en doen! Wat ons betreft is Texel helemaal kidsproof!

6x Leukste zwembad voor peuter en kleuters

We hebben zwembaden genoeg in Noord-Holland, maar waar vind je nu die fijne zwembaden waar je als ouder ook rustig bij het peuterbad kunt zitten?