Bowling Hotel Den Helder
Gooi zoveel mogelijk kegels om op de bowlingbaan bij Hotel Den Helder!
Bowlen is niet alleen gezellig, maar ook heel erg leuk. Bowlen bij Hotel Den Helder kun je iedere dag van de week. Op zaterdagavond is er zelfs een speciale discobowl-avond, hoe cool is dat!
Heb je zin gekregen om te bowlen bij Hotel Den Helder? Klik dan op de roze button.
Iets te vieren? Kijk dan op onze kinderfeestjes-pagina!
Hotel Den Helder
Marsdiepstraat 2
1784 AP Den Helder
Openingstijden
Dagelijks van 13:00 tot 24:00
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Muziek op Land van Fluwel
Kom luisteren naar superleuke coverbands met het hele gezin. Festival vibes gegarandeerd!
Ontdek je talent tijdens Cool’s Open Dag
Ontdek muziekinstrumenten, creatieve cursussen en theateractiviteiten tijdens de Open Dag van Cool!
Zomer in De Mare
Theater De Vest gaat weer naar buiten. Vanaf 6 juni start Zomer in De Mare in park De Rekerhout.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
Zomer in de Mare 2026
Vanaf zaterdag 6 juni gaat Theater De Vest weer naar buiten en start in park De Rekerhout in Alkmaar-Noord een nieuwe editie van Zomer in de Mare: een gratis toegankelijk theaterfeest voor jong en oud. Kom met de hele familie en neem een picknickmandje mee! Lees hieronder welke voorstellingen op het programma staan!
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.