Bowling Hotel Den Helder
Gooi zoveel mogelijk kegels om op de bowlingbaan bij Hotel Den Helder!
Bowlen is niet alleen gezellig, maar ook heel erg leuk. Bowlen bij Hotel Den Helder kun je iedere dag van de week. Op zaterdagavond is er zelfs een speciale discobowl-avond, hoe cool is dat!
Heb je zin gekregen om te bowlen bij Hotel Den Helder? Klik dan op de roze button.
Iets te vieren? Kijk dan op onze kinderfeestjes-pagina!
Hotel Den Helder
Marsdiepstraat 2
1784 AP Den Helder
Openingstijden
Dagelijks van 13:00 tot 24:00
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Kaeskoppenstad
Stap de 16de eeuw binnen op 6 en 7 juni in de binnenstad van Alkmaar. Erg leuk voor kinderen!
Muziek op Land van Fluwel
Kom luisteren naar superleuke coverbands met het hele gezin. Festival vibes gegarandeerd!
Beestjesdag
Ontdek welke vlinders en bijen er vliegen in de tuin en wat er krioelt in het water.Blogs & inspiratie
Alle blogs
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.
Zomer in de Mare 2026
Vanaf zaterdag 6 juni gaat Theater De Vest weer naar buiten en start in park De Rekerhout in Alkmaar-Noord een nieuwe editie van Zomer in de Mare: een gratis toegankelijk theaterfeest voor jong en oud. Kom met de hele familie en neem een picknickmandje mee! Lees hieronder welke voorstellingen op het programma staan!
20x buitenzwembaden en natuurwater in de Kop van Noord-Holland!
Zin in een verfrissende duik in het koele water? Wij hebben de leukste buitenzwembaden en natuurbaden op een rijtje gezet. Pak een handdoek en plonsen maar! (foto: Zwembad Waarland - voor aanleg van de glijbaan)
Zo krijg jij je kids mee naar buiten!
Schermklevers, kom mee naar buiten! Ik ken geloof ik geen enkele ouder die het niet belangrijk vindt dat zijn kinderen veel buiten zijn.