Woody’s Golf
Superspannend maar leuk golfen in het donker doe je bij Woody's Golf in Den Helder
Golfen is superleuk, maar golfen bij Hotel Den Helder is wel heel spannend! Golfen bij Hotel Den Helder is nameiljk Golfen in het donker. Blacklight-verlichting zorgt er voor dat er supercoole schilderingen zichtbaar worden.
Woody’s Golf heeft 18-holes met verschillende thema’s, superveel golfplezier dus.
Altijd al willen golfen in het donker? Klik dan op de roze button.
Golfen combineren met een etentje? Kijk dan ook eens op onze uit-eten-pagina!
Hotel Den Helder
Marsdiepstraat 2
1784 AP Den Helder
Openingstijden
Dagelijks van 14:00 tot 21:00
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Kids@Knoest op woensdag en vrijdag
Creatieve ochtenden en middagen bij Knoest Eten & Drinken in Castricum!
Het groene meisje (8+)
Hygiënische voorstelling vol spetterende muziek, superkrachten en groene hamburgers in Theater De Vest!
Discozwemmen
Zwemmen op coole beats in een omgetoverd zwembad! Discozwemmen iedere maand bij de Hoornse Vaart!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof Valentijns Kletspraat
Ben jij ook zo dól op de liefde? Vraag je kinderen de hemd van het lijf met deze kletspraat. Ben je weleens verliefd geweest? Wat is jou ideale afspraakje? En nog veel meer inspiratie vragen vind je hier. Knip ze uit en stop ze in een pot voor leuke momenten en gesprekken.
Valentijnsideetjes voor kids!
Op zoek naar originele of creatieve cadeautjes? Wij hebben een paar leuke tips & ideeën voor je verzameld!
Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn
Zondag 11 januari was het Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn. Samen met de kids gingen wij ontdekken hoe leuk deze dag nou echt was. En spoiler: het was een groot succes!