Woody’s Golf
Superspannend maar leuk golfen in het donker doe je bij Woody's Golf in Den Helder
Golfen is superleuk, maar golfen bij Hotel Den Helder is wel heel spannend! Golfen bij Hotel Den Helder is nameiljk Golfen in het donker. Blacklight-verlichting zorgt er voor dat er supercoole schilderingen zichtbaar worden.
Woody’s Golf heeft 18-holes met verschillende thema’s, superveel golfplezier dus.
Altijd al willen golfen in het donker? Klik dan op de roze button.
Golfen combineren met een etentje? Kijk dan ook eens op onze uit-eten-pagina!
Hotel Den Helder
Marsdiepstraat 2
1784 AP Den Helder
Openingstijden
Dagelijks van 14:00 tot 21:00
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Keti Koti Alkmaar
Kom zondagmiddag 28 juni naar Park De Oude Kwekerij in Alkmaar en vier samen Keti Koti!
Winactie
WINACTIE – Toy Story 5 Kidsdag bij Vue!
Win tickets voor de nieuwe Toy Story 5 film tijdens de speciale Kidsdag bij Vue zondag 21 juni!
Zomer in De Mare
Theater De Vest gaat weer naar buiten. Vanaf 6 juni start Zomer in De Mare in park De Rekerhout.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.
Zomer in de Mare 2026
Vanaf zaterdag 6 juni gaat Theater De Vest weer naar buiten en start in park De Rekerhout in Alkmaar-Noord een nieuwe editie van Zomer in de Mare: een gratis toegankelijk theaterfeest voor jong en oud. Kom met de hele familie en neem een picknickmandje mee! Lees hieronder welke voorstellingen op het programma staan!