Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Hildes wandelrondje

Hildes rondje is een uniek wandeltochtje van 3 KM door de omgeving van Huis van Hilde. Met opdrachtjes!

Hildes rondje is een uniek wandeltochtje van ongeveer 3 kilometer door de omgeving rondom Huis van Hilde. Je komt onderweg allerlei leuke dingen en je kunt vragen beantwoorden.

Beklim de trap bij klimduin Papenberg, ontdek de geheimzinnige kunstbunker, drink en eet wat bij Hof van Kijk Uit, waar je ook heerlijk buiten kunt ravotten en spelen.

Ontdek waarom er een grote muur staat en kijk bij ’t Dierenduintje ongestoord naar alle dieren, zoals varkens en geitjes, wie weet kun je ze zelfs aaien!

Hildes rondje kun je ophalen bij Huis van Hilde en diverse andere plekken zoals: ’t Dierenduintje, Hof van Kijk-uit, Bezoekerscentrum de Hoep of klik even door via de roze websitebutton om de kaart te downloaden.

Huis van Hilde

Westerplein 6

1901 NN Castricum

Mail direct

Mail direct naar Huis van Hilde

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Zwemmen bij de Hoornse Vaart in Alkmaar

Zomervakantie tip: waterspeeltuin, golfslagbad, duikplanken, Bucketgame en glijbaan!

Een parel: Land van Fluwel

Ontdek het nieuwe Dwaalweb, de klimkeien, het blotevoetenpad, de uitkijktoren en het zonnige terras!

Marine op Curaçao

Deze zomervakantie ontdek je hoe de Koninklijke Marine actief is in het Caribisch gebied.

Zomer bij Huis van Hilde

Reis door de geschiedenis in één zomer bij Huis van Hilde in Castricum tijdens de zomervakantie!

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

ZOMERVAKANTIE uitjes in de Kop van Noord-Holland

2025 - ZOMERVAKANTIE! Hoog tijd om er lekker op uit te gaan met het gezin. Er is gelukkig onwijs veel te doen in de regio. Wat dacht je van een leuk museum, een dagje naar het zwembad of een cool natuurspeelpark? Lees snel verder voor de leukste, zomerse uitjes in de Kop van Noord-Holland!

20x buitenzwembaden en natuurwater in de Kop van Noord-Holland!

Zin in een verfrissende duik in het koele water? Wij hebben de leukste buitenzwembaden en natuurbaden op een rijtje gezet. Pak een handdoek en plonsen maar! (foto: Zwembad Waarland - voor aanleg van de glijbaan)

NIEUW: Marine van Nu

We hadden weer een reden om naar het Marinemuseum te gaan, namelijk  de nieuwe tentoonstelling "Marine van Nu", maar het museum zelf is ook altijd een feestje voor onze twee zoons van 7 en 4 jaar oud. Een paar maanden geleden waren we er ook al en dat was toen al een groot succes.

13x restaurant met speeltuin én terras!

Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief