
Kinderboerderij Jong Leven
Ben jij dol op dieren? Ga dan naar kinderboerderij Jong Leven! Met daarnaast ook nog een speeltuin!
Superleuke, knusse kinderboerderij . Als je mazzel hebt mag je een lammetje de fles geven of zie je kuikentjes uit hun eitjes komen in de broedmachines.
En wil je na het knuffelen met de dieren nog even spelen? Dat kan, want er ligt een speeltuin naast de kinderboerderij!
Psst iedere 2e zondag van de maand zijn er leuke knutselactiviteiten!
Klik door voor nog veel meer leuke eropuit uitjes in Alkmaar en omgeving!
Jong Leven
Janspad 2
1834 EM Sint Pancras
Openingstijden
Woensdag: 9:00-12:00 uur en 14:00 - 16:00 uur
Zaterdag en zondag:
10:00 - 12:00 uur
14:00 - 16:00 uur
Andere dagen als er een medewerker aanwezig is.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Nationaal Reddingmuseum
Beleef een onvergetelijk uitje tijdens je bezoek aan het Nationaal Reddingmuseum
Nieuw
Het tofste boerderijuitje van Nederland!
Heb jij ooit een boerderij bezocht die té leuk was? Nomineer 'm dan nu voor het tofste boerderij uitje!
Avond in het buitenmuseum
De avondopenstelling in het Zuiderzeemuseum is echt een aanrader! Sfeervolle stormlantaarns en lasershow!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste pompoenboerderijen!
Ze zijn oranje, je kunt er mee knutselen en je kunt er ook heerlijke gerechten mee maken: pompoenen! Check hieronder de leukste pompoenboerderijen in de Kop van Noord-Holland.
Regen? 10x Favoriete uitjes met kinderen
Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke indoor uitjes! Check hier ál onze tips om er lekker op uit te gaan!
Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater
Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.