
Kraak de Alkmaar code!
Superleuk deze stadswandeling gekoppeld aan een speurtocht voor de kids!
Deze anderhalf uur durende speurtocht dward door de binnenstad van Alkmaar is voor kinderen vanaf 4-5 jaar een superleuke kennismaking met de stad waarbij ze de echte Alkmaarse helden leren kennen. Niet alleen moeten ze hun bovenkamertjes goed laten werken, aan de hand van oud beeldmateriaal kunnen ze precies zien hoe Alkmaar er vroeger uit zag. Elk antwoord heeft een eigen code die via een decoderlijst een letter geeft voor de geheime zin. De wandeling duurt ongeveer 1 tot 1,5 uur.
Je kunt dit speurtochtboekje kopen bij VVV Alkmaar aan het Waagplein of bestellen via de websitebutton.
Meer inspiratie


IJsbaan De Meent gaat open!
In de herfstvakantie op vrijdag 24 oktober gaat IJsbaan De Meent open en kan je weer lekker schaatsen!
Verlangen naar Egmond
Beleef deze herfstvakantie een inspirerend dagje uit met het hele gezin in Stedelijk Museum Alkmaar.
Maak de Spannendste Tijdreis in de Herfst
Stap in en ga mee! In de herfst maakt de Museumstoomtram de Spannendste Tijdreis met Stoomtram en Boot!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!
Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!
Herfstvakantie tips in de Kop van Noord-Holland
Bijna herfstvakantie 2025 dat betekent een heerlijk weekje vrij voor de kinderen! Wij hebben een aantal leuke tips voor je verzameld; naar een museum, theater, film, zwembad of toch lekker buiten spelen? Bekijk ze snel!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!