Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Wandeling met kleine kids

Een boswandeling geschikt voor kleine kinderen van 2,1 km met een speelbos in Castricum!

Dit is een leuke wandeling van 2,1 KM en goed te doen met kleine kinderen. Zij kunnen zich heerlijk uitleven in het speelbos!

De ingang is Johanna’s Hof, langs de Zeeweg van Castricum naar Castricum aan Zee. Je kunt gratis parkeren bij De Hoep en de route is gemarkeerd door paaltjes met een blauwe driehoek.

Take away
Op dit moment is Johanna’s Hof gesloten. Maar bij mooi en droog weer hebben zij de kiosk open! Na een heerlijke wandeling toch nog dat kopje koffie of een warme chocomel met slagroom! Voor de kleine trek hebben ze panini’s, poffertjes of een heerlijk appelgebakje met slagroom.

Op woensdag, zaterdag en zondag is de foodtruck geopend voor verse frites uit Zuyd met Zaanse mayo. Heerlijke vers gebakken frites!

Klik voor meer info even door via de roze websitebutton.

TIP: met de herfstschatten uit het bos kan je thuis leuke knutsels maken! 

Duinen bij Castricum - Kleintje Johanna's Hof

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Elke zondagmiddag Alkmaars IJsplein

Dit seizoen is het iedere zondagmiddag gezellig op bij IJsbaan De Meent!

De husselrace (7+)

De leukste meester van Nederland in een heerlijke familiemusical bij Theater de Vest in Alkmaar.

Nationale Voorleesdagen Alkmaar

De bibliotheken in Alkmaar organiseren tijdens De Nationale Voorleesdagen activiteiten voor jong en oud.

Het groene meisje (8+)

Hygiënische voorstelling vol spetterende muziek, superkrachten en groene hamburgers.

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Zijn jullie al in De Museumfabriek geweest?

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Versier je pannenkoek en maak een dier

Pannenkoeken zijn heerlijk om te eten, maar misschien nog wel leuker om te versieren!

Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn

Zondag 11 januari was het Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn. Samen met de kids gingen wij ontdekken hoe leuk deze dag nou echt was. En spoiler: het was een groot succes!

Egeltjes van eierkoeken mmm

Lees hier hoe je van eierkoeken in een handomdraai leuke egeltjes maakt!

Dagje Marinemuseum met kids 5 uur vol actie, kanonnen en doe activiteiten.

Op een regenachtige zondag in september waren we op missie in het Marinemuseum in Den Helder met m’n dochter van 9 en zoon van 6 jaar als mijn bemanning. En wat een avontuur! We hebben ons ruim 5 uur vermaakt en waren nog lang niet uitgekeken.