Recreatie Westfriesland
Luieren in de zon, turen over het water of een hengeltje gooien. Genieten in Westfriesland!
Recreatieschap Westfriesland is een groot gebied in Westfriesland waar je heerlijk kunt genieten van de natuur. Ga lekker een stukje fietsen, wandelen of watersporten.
In de omgeving is het heerlijk om te wandelen. Gezellig met het hele gezin! Ook kunnen jullie in een bootje varen op het mooie water of spelen in de natuur.
Klik snel op de roze button om naar de website te gaan voor meer informatie!
TIP: We hebben nog veel meer leuke uitjes in en om Alkmaar voor je op een rijtje gezet!
Recreatieschap Westfriesland
De Middend 2
1611 KW Bovenkarspel
Openingstijden
Altijd toegankelijkPrijs
Gratis
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Peuter dansles in het museum!
Houdt jouw peuter van dansen? Kom dan samen dansen bij Museum Kranenburgh!
Proefweek Cool kunst en cultuur
Probeer gratis lessen in muziek, dans, theater en beeldende kunst bij Cool kunst en cultuur.
Kinderworkshops bij studio C
Met verf, klei of potloden aan de slag bi Studio C in Museum Kranenburgh: iedere zondag!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar Texel met kids!
Stap de boot op en ontdek Texel! Het eiland is perfect voor een dagje uit, dat kan heel makkelijk vanuit onze regio. Je kunt er heerlijk genieten van de natuur, maar ook onwijs veel zien en doen! Wat ons betreft is Texel helemaal kidsproof!
9x museum met peuter of kleuter
Ben je zelf gek op musea, dan wil je waarschijnlijk ook graag zo snel mogelijk met je peuter naar het museum... Maar dan vraag je je misschien af, welke musea geschikt zijn voor peuters en kleuters in Noord-Holland. Wij zochten het voor je uit, en we mogen onszelf gelukkig prijzen, onze regio heeft heel veel te bieden voor kleine ontdekkingsreizigers! Peuters en kleuters betalen vaak geen entree, waardoor een uitje naar het museum ook al snel budgetproof is!
6 x de állergrootste speeltuinen in de Kop van Noord-Holland!
De meeste kinderen zijn geen stilzitters, die van ons zijn heel vaak in beweging! Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen.