Recreatie Westfriesland
Luieren in de zon, turen over het water of een hengeltje gooien. Genieten in Westfriesland!
Recreatieschap Westfriesland is een groot gebied in Westfriesland waar je heerlijk kunt genieten van de natuur. Ga lekker een stukje fietsen, wandelen of watersporten.
In de omgeving is het heerlijk om te wandelen. Gezellig met het hele gezin! Ook kunnen jullie in een bootje varen op het mooie water of spelen in de natuur.
Klik snel op de roze button om naar de website te gaan voor meer informatie!
TIP: We hebben nog veel meer leuke uitjes in en om Alkmaar voor je op een rijtje gezet!
Recreatieschap Westfriesland
De Middend 2
1611 KW Bovenkarspel
Openingstijden
Altijd toegankelijkPrijs
Gratis
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Met de bus voor maar 1 euro!
Voordelig samen op pad met Connexxion bus tijdens Hemelvaart en Pinksteren!
Festivalhart van Karavaan Festival
Theater, muziek en familieplezier bij Karavaan Festival in Alkmaar tijdens Hemelvaart en Pinksteren!
Waterwerken Zuiderzeemuseum
Spelen, ontdekken en experimenteren met water bij Expeditie Waterwerken in Enkhuizen.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dagje Heiloo met kids? Dit wil je doen
Heiloo is zo’n plek waar je misschien snel doorheen rijdt, maar waar verrassend veel te doen is met kinderen. Van bosavonturen tot fijne koffietentjes en leuke speelplekken: je maakt er zó een compleet dagje uit van. Wij nemen je mee langs onze favoriete kindvriendelijke uitjes in Heiloo, allemaal lekker dicht bij elkaar en perfect te combineren.
NIEUW! Hotspotgids met meer dan 25 hotspots in de Kop van Noord-Holland
Hieronder vind je alle info over de tips uit de Kidsproof Hotspotgids!
Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder
Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.