Schouwburg Het Park Hoorn
Een gezellig theater met het mooiste uitzicht van Nederland én hele leuke kindervoorstellingen!
Schouwburg en Congrescentrum Het Park is dé schouwburg van Hoorn!
Ze hebben regelmatig superleuke kindervoorstellingen mét leuke kinderactiviteiten rondom de voorstelling! Als je doorklikt via de roze button hieronder kan je meer informatie vinden op de website.
TIP: hou ook onze Uitagenda in de gaten!
Schouwburg en Congrescentrum Het Park
Westerdijk 4
1621 LE Hoorn
Openingstijden
Ma t/m vr 13:00-15:00 uur telefonisch bereikbaar.
Prijs
Verschillend per voorstelling
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Kinderworkshops bij studio C
Met verf, klei of potloden aan de slag bi Studio C in Museum Kranenburgh: iedere zondag!
Proefweek Cool kunst en cultuur
Probeer gratis lessen in muziek, dans, theater en beeldende kunst bij Cool kunst en cultuur.
Cool open!
Vier de start van het culturele seizoen op 11 & 12 september bij Cool kunst en cultuur!Blogs & inspiratie
Alle blogs
6 x de állergrootste speeltuinen in de Kop van Noord-Holland!
De meeste kinderen zijn geen stilzitters, die van ons zijn heel vaak in beweging! Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen.
6x Leukste zwembad voor peuter en kleuters
We hebben zwembaden genoeg in Noord-Holland, maar waar vind je nu die fijne zwembaden waar je als ouder ook rustig bij het peuterbad kunt zitten?
9x museum met peuter of kleuter
Ben je zelf gek op musea, dan wil je waarschijnlijk ook graag zo snel mogelijk met je peuter naar het museum... Maar dan vraag je je misschien af, welke musea geschikt zijn voor peuters en kleuters in Noord-Holland. Wij zochten het voor je uit, en we mogen onszelf gelukkig prijzen, onze regio heeft heel veel te bieden voor kleine ontdekkingsreizigers! Peuters en kleuters betalen vaak geen entree, waardoor een uitje naar het museum ook al snel budgetproof is!