Schouwburg Het Park Hoorn
Een gezellig theater met het mooiste uitzicht van Nederland én hele leuke kindervoorstellingen!
Schouwburg en Congrescentrum Het Park is dé schouwburg van Hoorn!
Ze hebben regelmatig superleuke kindervoorstellingen mét leuke kinderactiviteiten rondom de voorstelling! Als je doorklikt via de roze button hieronder kan je meer informatie vinden op de website.
TIP: hou ook onze Uitagenda in de gaten!
Schouwburg en Congrescentrum Het Park
Westerdijk 4
1621 LE Hoorn
Openingstijden
Ma t/m vr 13:00-15:00 uur telefonisch bereikbaar.
Prijs
Verschillend per voorstelling
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder
Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.
Koningsdag met kinderen in Alkmaar en omgeving!
2026 - Weet jij al wat je gaat doen met Koningsdag? Check hier onze favoriete plekken in Alkmaar en omgeving tijdens het Oranjefeest!
Lente knutsels maken!
Het voorjaar is begonnen! We zien de zon steeds vaker, overal groeien bloemetjes en ook de eerste lammetjes springen vrolijk in het rond. We hebben 8 superleuke activiteiten voor je verzameld: van toveren met water tot je eigen mini-moestuin. Veel plezier!