Schouwburg Het Park Hoorn
Een gezellig theater met het mooiste uitzicht van Nederland én hele leuke kindervoorstellingen!
Schouwburg en Congrescentrum Het Park is dé schouwburg van Hoorn!
Ze hebben regelmatig superleuke kindervoorstellingen mét leuke kinderactiviteiten rondom de voorstelling! Als je doorklikt via de roze button hieronder kan je meer informatie vinden op de website.
TIP: hou ook onze Uitagenda in de gaten!
Schouwburg en Congrescentrum Het Park
Westerdijk 4
1621 LE Hoorn
Openingstijden
Ma t/m vr 13:00-15:00 uur telefonisch bereikbaar.
Prijs
Verschillend per voorstelling
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Het groene meisje (8+)
Hygiënische voorstelling vol spetterende muziek, superkrachten en groene hamburgers.
Nationale Voorleesdagen Alkmaar
De bibliotheken in Alkmaar organiseren tijdens De Nationale Voorleesdagen activiteiten voor jong en oud.
De husselrace (7+)
De leukste meester van Nederland in een heerlijke familiemusical bij Theater de Vest in Alkmaar.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dagje Marinemuseum met kids 5 uur vol actie, kanonnen en doe activiteiten.
Op een regenachtige zondag in september waren we op missie in het Marinemuseum in Den Helder met m’n dochter van 9 en zoon van 6 jaar als mijn bemanning. En wat een avontuur! We hebben ons ruim 5 uur vermaakt en waren nog lang niet uitgekeken.
Egeltjes van eierkoeken mmm
Lees hier hoe je van eierkoeken in een handomdraai leuke egeltjes maakt!
Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn
Zondag 11 januari was het Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn. Samen met de kids gingen wij ontdekken hoe leuk deze dag nou echt was. En spoiler: het was een groot succes!