Heerlijk buiten in OKB!
Superleuke speeltuin net buiten het centrum van Alkmaar. Met lekker terras voor een kopje koffie!
Speeltuin de OKB is 7 dagen per week open van 14:00 – 17:00 uur bij mooi weer. Gruttenochtend, voor kinderen t/m 6 jaar is iedere woensdag en vrijdag van 10:00 – 12:00 uur.
Over de OKB
Heerlijke speeltuin bij lekker weer. Vanaf het eerste weekend van april t/m eind van de Herfstvakantie kun je terecht bij de OKB. De speeltuin is heel goed verzorgd en er is voor ieder wat wils. Klimmen, klauteren, schommelen, met water spelen, een douche die aanstaat bij heel mooi weer, noem maar op!
Voor een klein entree van € 3,00 kan je de speeltuin in. Ouders zijn gratis. Of wordt lid met het hele gezin voor € 30,00 dan heb je een heel seizoen speelplezier!
TIP: iedere woensdag- en vrijdagochtend (behalve in de schoolvakanties) is er Gruttenochtend. De speeltuin is dan speciaal open voor de allerkleinsten van 0 – 6 jaar!
TIP: ben je op zoek naar meer leuke uitjes? Check dan onze Uitagenda!
Speeltuin OKB
Munnikenweg 88
1823 DD Alkmaar
Openingstijden
Het speeltuinseizoen start op de eerste zaterdag van april (de openingsdag is 's ochtends alleen voor leden en 's middags ook voor niet-leden) De speeltuin sluit na de herfstvakantie. Check de dagelijkse openingstijden op de website van OKB
Prijs
Niet-leden € 3,00 (ouders/begeleiders gratis). Leden betalen € 30 per jaar voor het hele gezin! (max 3 kinderen)Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
De husselrace (7+)
De leukste meester van Nederland in een heerlijke familiemusical bij Theater de Vest in Alkmaar.
PeuterVestival! 2+
Wat is er nu leuker dan een theater binnen te gaan, waarvan de foyer is veranderd in een echte speeltuin?
Peuter dansles in het museum!
Kom bij Museum Kranenburgh met je peuter dansen! 2-4 jaarBlogs & inspiratie
Alle blogs
Egeltjes van eierkoeken mmm
Lees hier hoe je van eierkoeken in een handomdraai leuke egeltjes maakt!
Versier je pannenkoek en maak een dier
Pannenkoeken zijn heerlijk om te eten, maar misschien nog wel leuker om te versieren!
Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn
Zondag 11 januari was het Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn. Samen met de kids gingen wij ontdekken hoe leuk deze dag nou echt was. En spoiler: het was een groot succes!