Speeltuin ’t Span
Speeltuin 't Span, waar je nog echt spelen kan!
Een leuke speeltuin in Alkmaar (Daalmeer) is speeltuin ’t Span.
Draaien, glijden, klimmen in het speelkasteel, spelen bij de waterspeelplaats en in de zandbak. De speeltuin is een uitdagende en veilige plek voor ieder kind. Ook zijn er speeltoestellen voor rolstoelspelers. Iedereen is welkom. In de speeltuin is de mogelijkheid om te eten en te drinken.
Speeltuin 't Span
Tirolstraat 112a
1827 EX Alkmaar
Openingstijden
Alle dagen van 10:00-17:00 uur
De speeltuin sluit op de laatste dag van de herfstvakantie. Dan gaan ze over op de winteropeningstijden. Je bent dan welkom bij mooi weer!
Prijs
2-14 jaar € 3,50 / Volwassenen gratis / Gezinsabonnement € 42,50 per seizoen
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Kinderworkshops bij studio C
Met verf, klei of potloden aan de slag bi Studio C in Museum Kranenburgh: iedere zondag!
Peuter dansles in het museum!
Houdt jouw peuter van dansen? Kom dan samen dansen bij Museum Kranenburgh!
Cool open!
Vier de start van het culturele seizoen op 11 & 12 september bij Cool kunst en cultuur!Blogs & inspiratie
Alle blogs
6 x de állergrootste speeltuinen in de Kop van Noord-Holland!
De meeste kinderen zijn geen stilzitters, die van ons zijn heel vaak in beweging! Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen.
6x Leukste zwembad voor peuter en kleuters
We hebben zwembaden genoeg in Noord-Holland, maar waar vind je nu die fijne zwembaden waar je als ouder ook rustig bij het peuterbad kunt zitten?
Naar Texel met kids!
Stap de boot op en ontdek Texel! Het eiland is perfect voor een dagje uit, dat kan heel makkelijk vanuit onze regio. Je kunt er heerlijk genieten van de natuur, maar ook onwijs veel zien en doen! Wat ons betreft is Texel helemaal kidsproof!