
Vlindertuin Vlindorado
Prachtige vlinders die rondfladderen tussen exotische bloemen en planten. Met speurtocht voor kids!
Wauw, wat een prachtige vlinders vliegen hier rond in een van de meest bijzondere vlindertuinen van Nederland. Het is de thuishaven van meer dan 1.000 vrolijk gekleurde vlinders in allerlei soorten en maten.
Bij binnenkomst krijg je een kaart met foto’s van vele vlinders en kun je zelf naar ze op zoek in de ’tropen’. Er is ook een gratis rebus of kinderspeurtocht! Vergeet de poppenkast niet, echt cool om te zien hoe ze daar hangen en zich ontpoppen tot vlinder en wegvliegen!
Super spannend is een wandeling over de stapstenen in de beek.
Bij de ingang kun je ook vissenvoer kopen en de vissen zelf voeren, ook de schildpadden zijn dol op dit voer!
Wist je dat als je heel goed kijkt er ook eitjes en rupsen in de tuin te vinden zijn? Zo zijn er allerlei dieren te zien bij Vlindorado!
Ben je uitgekeken? Dan kun je nog lekker spelen in het houten speelhuisje of de zandbak!
TIP: Vlindertuin Vlindorado is ook superleuk voor een kinderpartijtje! Klik door naar de website op de roze button voor meer info.
Vlindorado
Smeetsweg 12
1738 DK Waarland
Openingstijden
Kijk voor de actuele openingstijden op de website via de roze button.Prijs
Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.Toon op kaart
Meer inspiratie


Cool Open Dag!
Probeer het uit tijdens de Open Dag van Cool kunst en cultuur!
De Gorgels in Cool 6+
Een familievoorstelling op 15 juni (Vaderdag) in Cool naar het kinderboek van Jochem Myjer!
Op Stoomtramavontuur in juni!
Kleine treinfans opgelet, in de maand juni kan je iedere zaterdag op Stoomtramavontuur in Hoorn!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontdek Dijk en Waard met kinderen!
Ben je op zoek naar dé leukste tips voor uitjes met kinderen in gemeente Dijk en Waard? Daar weten wij natuurlijk alles van! Lees snel wat er allemaal te beleven is!
13x buitenfeestje voor kinderen
Ben jij bijna jarig óf alvast op zoek naar inspiratie voor een stoer buitenfeestje? Check dan deze blog met allerlei superleuke kinderfeestjes die je buiten kunt houden!
Zomer in de Mare 2025
Vanaf zaterdag 7 juni gaat Theater De Vest weer naar buiten en start in park De Rekerhout in Alkmaar-Noord een nieuwe editie van Zomer in de Mare: een gratis toegankelijk theaterfeest voor jong en oud. Kom met de hele familie en neem een picknickmandje mee! Lees hieronder welke voorstellingen op het programma staan!