SUP en Kano verhuur
Het water op! Leef je uit op het water met een SUP of Kano van Zeilschool Het Uitgeestermeer.
De instructeurs van Zeilschool Het Uitgeestermeer helpen je maar al te graag het water op met een SUP of kano. Door de uitgebreide instructies kun je altijd rekenen op een ontspannen dag op het water.
Wat is suppen?
Suppen staat voor ‘stand-up-paddle’. Door een lange peddel kunnen de suppers op hun board blijven staan en zichzelf over het water voortbewegen.
Kano- en supverhuur
Je kunt een kano of SUP huren voor een hele dag of een dagdeel. Na de instructie kun je meteen het water op en de meren en slootjes van Uitgeest en omgeving verkennen.
Voor meer informatie over Zeilschool Het Uitgeestermeer, klik je op de roze button.
Zeilschool "Het Uitgeestermeer"
Sluisbuurt 49
1911 BC Uitgeest
Openingstijden
Op reserveringPrijs
Vanaf €25,-Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Elke zondagmiddag Alkmaars IJsplein
Dit seizoen is het iedere zondagmiddag gezellig op bij IJsbaan De Meent!
Nationale Voorleesdagen Alkmaar
De bibliotheken in Alkmaar organiseren tijdens De Nationale Voorleesdagen activiteiten voor jong en oud.
Het groene meisje (8+)
Hygiënische voorstelling vol spetterende muziek, superkrachten en groene hamburgers.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Versier je pannenkoek en maak een dier
Pannenkoeken zijn heerlijk om te eten, maar misschien nog wel leuker om te versieren!
Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn
Zondag 11 januari was het Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn. Samen met de kids gingen wij ontdekken hoe leuk deze dag nou echt was. En spoiler: het was een groot succes!
Dagje Marinemuseum met kids 5 uur vol actie, kanonnen en doe activiteiten.
Op een regenachtige zondag in september waren we op missie in het Marinemuseum in Den Helder met m’n dochter van 9 en zoon van 6 jaar als mijn bemanning. En wat een avontuur! We hebben ons ruim 5 uur vermaakt en waren nog lang niet uitgekeken.