Overnachten in een hangmat!
Duin- en strandlodges van Duynpark Het Zwanenwater. Met hangende slaapmatten of bedstee voor de kids!
Beleef de unieke sfeer van zon, zee en strand op Duynpark het Zwanenwater.
Deze prachtige lodges geven het echte back-to-basic gevoel. Voordat je kunt koken, helpen de kinderen met hout hakken. Terwijl jij in de pannen roert, kunnen de kinderen alvast het watervat vullen voor de buitendouche. Nog even het zand afspoelen voordat jullie aan tafel kunnen.
In de avond verspreiden de stormlampen een zachte warme gloed over het terras. In de avond duiken de kinderen in de bedstee of hangmatten om weg te dromen over het strand avontuur en nip jij verder aan een wijntje op de veranda.
Alle lodges zijn compleet ingericht met houten meubelen, keuken inclusief inventaris, stromend water en goede bedden. De Duinlodge is geschikt voor 6 personen en heeft 2 slaapkamers en een ouderwetse bedstee. De Strandlodge is geschikt voor 8 personen en heeft 4 slaapkamers, waarvan één met geweldige hangende slaapmatten voor de kinderen. De Strandlodge heeft bovendien ook een gastenverblijf met een slaapkamer en een badkamer inclusief badtobbe.
Wil je liever iets “primitiever” kamperen, dan kan dat in tipitent De Jutter. In deze tenten kun je met 4 personen slapen. Verder speelt het leven zich voornamelijk buiten af. Voor de tent staan tuinmeubelen, strandstoelen en bereid je een heerlijke maaltijd op de buitenkeuken. Als het donker wordt leg je nog een houtje op de vuurplaats en flikkeren de stormlantaarns zachtjes in de wind.
Het park is omringd door Natuurgebied het Zwanenwater. Het strand ligt op slechts 10 minuten wandelen van het park. Het gezellige strandrestaurant WOEST is alle dagen open en een heerlijke plek voor ontbijt, lunch, borrel of diner. Kom Puur Genieten op Duynpark het Zwanenwater.
TIP: wil je er toch gezellig op uit? Wij hebben de leukste eropuit tips in en om Alkmaar voor je verzameld! Of check onze Uitagenda!
Zon Zee Strand
Zeeweg 2
1759 GV Callantsoog
Prijs
Zie de website voor de actuele tarieven.Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
IJsbaan De Meent gaat open!
In de herfstvakantie op vrijdag 16 oktober gaat IJsbaan De Meent open en kan je weer lekker schaatsen!
De grote familiedag in Stedelijk Museum Alkmaar
Ontdek samen de ToolKID, luister naar verhalen en knutsel tijdens de familiedag bij het Stedelijk Museum!
Herfstvakantie bij Huis van Hilde
Ontdek romeinse beauty en middeleeuwse schoonheid met workshops, speurtochten en archeologie!Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
14x herfst knutsels met eikeltjes en kastanjes
In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
Herfstvakantie tips in de Kop van Noord-Holland
Herfstvakantie 2026 dat betekent een heerlijk weekje vrij voor de kinderen! Wij hebben een aantal leuke tips voor je verzameld; naar een museum, theater, film, zwembad of toch lekker buiten spelen? Bekijk ze snel!