Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Overnachten in een hangmat!

Duin- en strandlodges van Duynpark Het Zwanenwater. Met hangende slaapmatten of bedstee voor de kids!

Beleef de unieke sfeer van zon, zee en strand op Duynpark het Zwanenwater.  
Deze prachtige lodges geven het echte back-to-basic gevoel. Voordat je kunt koken, helpen de kinderen met hout hakken. Terwijl jij in de pannen roert, kunnen de kinderen alvast het watervat vullen voor de buitendouche. Nog even het zand afspoelen voordat jullie aan tafel kunnen.
 
In de avond verspreiden de stormlampen een zachte warme gloed over het terras. In de avond duiken de kinderen in de bedstee of hangmatten om weg te dromen over het strand avontuur en nip jij verder aan een wijntje op de veranda.
 
Alle lodges zijn compleet ingericht met houten meubelen, keuken inclusief inventaris, stromend water en goede bedden. De Duinlodge is geschikt voor 6 personen en heeft 2 slaapkamers en een ouderwetse bedstee. De Strandlodge is geschikt voor 8 personen en heeft 4 slaapkamers, waarvan één met geweldige hangende slaapmatten voor de kinderen. De Strandlodge heeft bovendien ook een gastenverblijf met een slaapkamer en een badkamer inclusief badtobbe.
 
Wil je liever iets “primitiever” kamperen, dan kan dat in  tipitent De Jutter. In deze tenten kun je met 4 personen slapen. Verder speelt het leven zich voornamelijk buiten af. Voor de tent staan tuinmeubelen, strandstoelen en bereid je een heerlijke maaltijd op de buitenkeuken. Als het donker wordt leg je nog een houtje op de vuurplaats en flikkeren de stormlantaarns zachtjes in de wind.
 
Het park is omringd door Natuurgebied het Zwanenwater. Het strand ligt op slechts 10 minuten wandelen van het park. Het gezellige strandrestaurant WOEST is alle dagen open en een heerlijke plek voor ontbijt, lunch, borrel of diner. Kom Puur Genieten op Duynpark het Zwanenwater. 
 

TIP: wil je er toch gezellig op uit? Wij hebben de leukste eropuit tips in en om Alkmaar voor je verzameld! Of check onze Uitagenda!

Zon Zee Strand

Zeeweg 2

1759 GV Callantsoog

Prijs Zie de website voor de actuele tarieven.
Mail direct

Mail direct naar Zon Zee Strand

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Kop van Noord-Holland

Meer inspiratie

Proeverij duinkruiden en planten op wielen in Schoorl

Ontdek samen de mobiele pluktuin vol duinkruiden en planten op 3 oktober in Schoorl.

Family Fun op het ijs in Hoorn

Samen schaatsen, sleeën en spelen op het ijs tijdens Family Fun bij De Westfries in Hoorn!

JeugdTheaterVestival in de herfstvakantie

In de herfstvakantie is het weer feest met het JeugdTheaterVestival bij Theater de Vest in Alkmaar.

Avond in ’t Zuiderzeedorp

Beleef samen een sfeervolle Lichtjesavond in het Zuiderzeemuseum met kermis, circus en stormlantaarns

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Terug in de tijd bij het Marinemuseum in Den Helder

Met onze kids Alicia (10) en James (7) en met hun vriendjes gingen wij op pad voor Kidsproof. Onze bestemming? Het Marinemuseum in Den Helder. En geloof ons: dit is echt zo’n plek waar je makkelijk een paar uur zoet bent!

Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!

Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!

De leukste pompoenboerderijen!

Ze zijn oranje, je kunt er mee knutselen en je kunt er ook heerlijke gerechten mee maken: pompoenen! Check hieronder de leukste pompoenboerderijen in de Kop van Noord-Holland.

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?