Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad De Wiel

Banenzwemmen, recreatief zwemmen, discozwemmen en nog veel meer bij De Wiel!

Zwembad De Wiel is een gezellig zwembad in Schagen. Banenzwemmen, recreatief zwemmen, baby- en peuterzwemmen en discozwemmen. Er is genoeg leuks te doen!

Kom langs voor een bommetje in het water of zwem baantjes in het grote bad. En geniet daarna nog van een lekker ijsje in het gezellige café!

Wist je dat je ook kunt zwemlessen bij De Wiel? Klik snel op de roze button om naar de website te gaan voor meer informatie!

TIP: Bekijk ook onze Uit eten categorie voor de leukste restaurants in en om Schagen!

Zwembad De Wiel

Wielewaal 8

1742 GC Schagen

Openingstijden Zie de website voor de actuele openingstijden
Prijs €4,80 p.p.
Mail direct

Mail direct naar Zwembad De Wiel

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

De Spannendste Tijdreis

Klaar voor vertrek? Stap in en Ga mee!Een avontuurlijke reis door een andere tijd begint…

Alle hens aan dek!

Bezoek deze zomervakantie het fantastische Zuiderzeedorp in Enkhuizen, hier is zoveel te doen!

Meld je nu aan!

Go with the Flo organiseert zomerkampen waar je supergave sporten kunt doen in Bergen aan Zee!

Gratis nieuwsbrief met tips

Wil jij gratis de leukste tips voor de zomervakantie in je mailbox ontvangen?

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

NIEUW: Marine van Nu

We hadden weer een reden om naar het Marinemuseum te gaan, namelijk  de nieuwe tentoonstelling "Marine van Nu", maar het museum zelf is ook altijd een feestje voor onze twee zoons van 7 en 4 jaar oud. Een paar maanden geleden waren we er ook al en dat was toen al een groot succes.

Top 10 spelletjes voor onderweg

Yes, heerlijk met het gezin op vakantie! Maar voordat we de bestemming hebben bereikt, moeten er natuurlijk wel wat kilometers gereisd worden. Hoe houd je het gezellig in de auto of het vliegtuig?

50x tips zonder scherm bij kinderen

We vinden het allemaal belangrijk om onze kinderen van hun scherm te houden. De ene dag is dat lastiger dan de andere. Wat kan je doen om kinderen van hun scherm te krijgen? Ik geef je 50 tips om kinderen te enthousiasmeren voor andere dingen zodat ze even iets doen zonder scherm!

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief