Blooming hotel Family Fun!
Psst, ben je ook zo toe aan een paar dagen rust? Neem gerust je ouders mee, die vermaken zich ook wel!.
Bij binnenkomst stuur jij je ouders naar de bar voor een welkomstdrankje, jij gaat natuurlijk je eigen cocktail maken met de barman! Daarna lekker chillen in een kamer vol speelgoed, de “kids only room”. Of je gaat op zoek naar het zwembad (ik heb nog zo gezegd…geen bommetje!)
’s Avonds maak jij na het “diner” lekker je eigen dessertje (ijsje) maken met een kok en daarna lekker chillen in je eigen bedstede met eigen televisie! Ha! Dat klinkt goed hè!
De omgeving is top! In de duinen, vlakbij het kunstenaarsdorp Bergen en dicht bij zee!
PS: het betalen van de rekening kun je rustig aan je ouders overlaten!
TIP: handig, ons overzicht van de leukste Eropuit tips in en om Alkmaar! Kun je meteen kijken wat je overdag gaat doen!
blooming hotel
Duinweg 5
1861 GL Bergen
Prijs
Check de website voor de tarievenToon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
De husselrace (7+)
De leukste meester van Nederland in een heerlijke familiemusical bij Theater de Vest in Alkmaar.
Peuter dansles in het museum!
Kom bij Museum Kranenburgh met je peuter dansen! 2-4 jaar
Tata Steel Chess Festival
Zaterdag 24 en zondag 25 januari is het 2-daagse Tata Steel Chess familiefestival in Wijk aan Zee!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Versier je pannenkoek en maak een dier
Pannenkoeken zijn heerlijk om te eten, maar misschien nog wel leuker om te versieren!
Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn
Zondag 11 januari was het Family Funmiddag bij IJsbaan De Westfries in Hoorn. Samen met de kids gingen wij ontdekken hoe leuk deze dag nou echt was. En spoiler: het was een groot succes!
Egeltjes van eierkoeken mmm
Lees hier hoe je van eierkoeken in een handomdraai leuke egeltjes maakt!