Blooming hotel Family Fun!
Psst, ben je ook zo toe aan een paar dagen rust? Neem gerust je ouders mee, die vermaken zich ook wel!.
Bij binnenkomst stuur jij je ouders naar de bar voor een welkomstdrankje, jij gaat natuurlijk je eigen cocktail maken met de barman! Daarna lekker chillen in een kamer vol speelgoed, de “kids only room”. Of je gaat op zoek naar het zwembad (ik heb nog zo gezegd…geen bommetje!)
’s Avonds maak jij na het “diner” lekker je eigen dessertje (ijsje) maken met een kok en daarna lekker chillen in je eigen bedstede met eigen televisie! Ha! Dat klinkt goed hè!
De omgeving is top! In de duinen, vlakbij het kunstenaarsdorp Bergen en dicht bij zee!
PS: het betalen van de rekening kun je rustig aan je ouders overlaten!
TIP: handig, ons overzicht van de leukste Eropuit tips in en om Alkmaar! Kun je meteen kijken wat je overdag gaat doen!
blooming hotel
Duinweg 5
1861 GL Bergen
Prijs
Check de website voor de tarievenToon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Keti Koti Alkmaar
Kom zondagmiddag 28 juni naar Park De Oude Kwekerij in Alkmaar en vier samen Keti Koti!
Ontdek je talent tijdens Cool’s Open Dag
Ontdek muziekinstrumenten, creatieve cursussen en theateractiviteiten tijdens de Open Dag van Cool!
Zomer in De Mare
Theater De Vest gaat weer naar buiten. Vanaf 6 juni start Zomer in De Mare in park De Rekerhout.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.
Zomer in de Mare 2026
Vanaf zaterdag 6 juni gaat Theater De Vest weer naar buiten en start in park De Rekerhout in Alkmaar-Noord een nieuwe editie van Zomer in de Mare: een gratis toegankelijk theaterfeest voor jong en oud. Kom met de hele familie en neem een picknickmandje mee! Lees hieronder welke voorstellingen op het programma staan!
Terug in de tijd bij het Marinemuseum in Den Helder
Met onze kids Alicia (10) en James (7) en met hun vriendjes gingen wij op pad voor Kidsproof. Onze bestemming? Het Marinemuseum in Den Helder. En geloof ons: dit is echt zo’n plek waar je makkelijk een paar uur zoet bent!