The Boules Club Alkmaar
The Boules Club Alkmaar is een plek om samen met familie een spelletje jeudeboules te spelen en te eten
Een leuke combinatie van jeudeboules, food, drinks en gezelligheid. Een beleving voor jong en oud!
Kinderen van alle leeftijden zijn welkom. Jeudeboules kan je goed spelen vanaf een jaar of 4, ze hebben kinder jeudeboule ballen.
Maar ze hebben genoeg andere leuke dingen te doen. Sjoelen, bordpelletjes, tafeltennis, poolen, corn hole etc. Tevens zijn er baby/kinderstoeltjes voor de hele kleintjes.
Maar ook een voetbaltafel, darts en zelfs “private karaoke”! Dus er is ook genoeg amusement voor de “niet jeudeboulers”!
Klik voor meer informatie even door via de roze websitebutton.
The Boules Club Alkmaar
Noorderkade 108
1823 CJ Alkmaar
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie website.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Nationale Voorleesdagen Alkmaar
De bibliotheken in Alkmaar organiseren tijdens De Nationale Voorleesdagen activiteiten voor jong en oud.
Elke zondagmiddag Alkmaars IJsplein
Dit seizoen is het iedere zondagmiddag gezellig op bij IJsbaan De Meent!
Het groene meisje (8+)
Hygiënische voorstelling vol spetterende muziek, superkrachten en groene hamburgers.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Egeltjes van eierkoeken mmm
Lees hier hoe je van eierkoeken in een handomdraai leuke egeltjes maakt!
Versier je pannenkoek en maak een dier
Pannenkoeken zijn heerlijk om te eten, maar misschien nog wel leuker om te versieren!
Dagje Marinemuseum met kids 5 uur vol actie, kanonnen en doe activiteiten.
Op een regenachtige zondag in september waren we op missie in het Marinemuseum in Den Helder met m’n dochter van 9 en zoon van 6 jaar als mijn bemanning. En wat een avontuur! We hebben ons ruim 5 uur vermaakt en waren nog lang niet uitgekeken.