Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pluktuin By Broersen

Zelf fruit en bloemen plukken bij By Broersen! Hmmm dat lijkt ons wel wat!

Als je fruit wilt plukken, staan er doosjes klaar en voor de bloemen liggen er mesjes. Na het plukken wordt alles afgerekend in het winkeltje.

In de pluktuin vind je rode bessen, witte bessen, zwarte bessen, kruisbessen, frambozen, bramen, tayberries, loganberries en wel 100 soorten snijbloemen.

Op het terras kun je nog proeven van de heerlijke aardbeien die zelf geteeld worden door By Broersen. De aardbeien kunnen alleen in de zomervakantie zelf geplukt worden!

Kijk snel op de roze button hieronder voor het plukseizoen!

TIP: ben je op zoek naar een leuk verjaardagsfeestje in omgeving Alkmaar? Wij hebben de allerleukste voor je verzameld!

By Broersen

Dergmeerweg 30

1749 VA Warmenhuizen

Openingstijden

Het fruit en bloemen plukken is in juli, aug sept.
Aardbeien plukken alleen in de zomervakantie regio Noord.

Ma-do 10:30 tot 17.00 uur
Vr/za:   9.00 uur tot 17.00 uur Zondag gesloten

Prijs Je betaalt voor wat je geplukt hebt (aarbeien, bloemen, bessen, etc)
Mail direct

Mail direct naar By Broersen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Oudhollandse kermis!

Kom zwieren en zwaaien in het Zuiderzeedorp in Enkhuizen deze herfstvakantie!

Zorg dat je erbij komt!

Deze herfstvakantie hoef je je geen moment te vervelen. Kom je langs?

Spetterende herfstvakantie

Langere openingstijden, extra activiteiten en nog veel meer deze herfstvakantie bij de Hoornse Vaart.

Kinderworkshops bij studio C

Tijdens de herfstvakantie is er genoeg te doen voor de hele familie! Kom je langs?

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20x herfsttips voor kinderen

De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars.

De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!

Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Herfstvakantie tips in de Kop van Noord-Holland

Bijna herfstvakantie 2025 dat betekent een heerlijk weekje vrij voor de kinderen! Wij hebben een aantal leuke tips voor je verzameld; naar een museum, theater, film, zwembad of toch lekker buiten spelen? Bekijk ze snel!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief