Ecomare
Een leerzaam dagje uit op Texel tussen de vogels, vissen, zeehonden en bruinvissen!
Ecomare is een leuk en boeiend dagje uit voor alle leeftijden. Je kunt er zeehonden en bruinvissen kijken. Ook vogels, vissen en andere zeedieren zie je er van heel dichtbij. In het natuurmuseum van Ecomare ontdek je alles over Werelderfgoed Waddenzee, de Noordzee en Texel.
Ecomare ligt midden in het Nationaal Park ‘Duinen van Texel’. Je kunt er uren rondstruinen!
Voor meer informatie over Ecomare, klik je op de roze button.
TIP: Voor meer leuke uitjes op Texel, check je ook onze Kidsproof-blog!
Ecomare
Ruijslaan 92
1796 AZ De Koog
Openingstijden
Dagelijks van 09:30-17:00Prijs
4 t/m 13 vanaf €9,-Vanaf 14 vanaf €12,85
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Happy Inn Alkmaar
Kom een dagje binnenspelen in het indoorspeelparadijs Happy Inn in Alkmaar! Ook voor kinderfeestjes!
Family Fun XL op het ijs in Hoorn
Glijden op inflatables, Koek en Zopie en meer op de eerste zondag van de maand bij De Westfries!
Schaatsles voor kinderen
Leer samen de fijne kneepjes van het schaatsen tijdens schaatsles voor kinderen bij De Meent in Alkmaar.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
14x herfst knutsels met eikeltjes en kastanjes
In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
20x herfsttips voor kinderen
De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars.
Sinterklaasuitjes in de Kop van Noord-Holland
2026 - Heerlijk, deze Sinterklaastijd. Ook dit jaar zijn er weer leuke plekken waar je met de kids Sinterklaas een handje kunt geven, de Pieten kan meehelpen en zelfs een Pietendiploma kan halen. We zetten de leukste tips voor je op een rijtje!