Het Molenbad
Het Molenbad in Wognum is een heerlijk buitenbad met een glijbaan en springkussen!
Op warme dagen kun je bij Het Molenbad heerlijk luieren op het gras rond het zwembad. Neem tussendoor een verfrissende duik of haal een lekker ijsje bij de kiosk. Het zwembad heeft een glijbaan, een springkussen, een kiosk en en een grote speelweide.
Wil je meer weten over Het Molenbad? Klik dan op de roze button.
TIP: Iets te vieren? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina!
Het Molenbad
Oosteinderweg 84
1687 AB Wognum
Openingstijden
Maandag tot en met vrijdag: 12.00 – 20.00 uurZaterdag en zondag: 12.00 – 17.00 uur
Zon- en feestdagen: 12.00 – 17.00 uur
Prijs
Dagkaartje €3,80Avondkaartje geldig na 19.00 €2,60
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Festivalhart van Karavaan Festival
Theater, muziek en familieplezier bij Karavaan Festival in Alkmaar tijdens Hemelvaart en Pinksteren!
Kaeskoppenstad
Stap de 16de eeuw binnen op 6 en 7 juni in de binnenstad van Alkmaar. Erg leuk voor kinderen!
Met de bus voor maar 1 euro!
Voordelig samen op pad met Connexxion bus tijdens Hemelvaart en Pinksteren!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder
Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.
Dagje Heiloo met kids? Dit wil je doen
Heiloo is zo’n plek waar je misschien snel doorheen rijdt, maar waar verrassend veel te doen is met kinderen. Van bosavonturen tot fijne koffietentjes en leuke speelplekken: je maakt er zó een compleet dagje uit van. Wij nemen je mee langs onze favoriete kindvriendelijke uitjes in Heiloo, allemaal lekker dicht bij elkaar en perfect te combineren.
NIEUW! Hotspotgids met meer dan 25 hotspots in de Kop van Noord-Holland
Hieronder vind je alle info over de tips uit de Kidsproof Hotspotgids!