Gratis nieuwsbrief!
Wil jij onze leuke nieuwsbrief met meivakantie uitjes gratis in je mailbox ontvangen? Schrijf je snel in!
Vóór elke vakantie, en bijvoorbeeld meivakantie, pinksteren, hemelvaart, moederdag en andere leuke momenten, tippen we je over de leukste activiteiten bij jou in de buurt! Schrijf je in voor onze gratis nieuwsbrief en zorg dat je onze leuke tips niet mist. Klik hier om je in te schrijven!
TIP: zoek je vaker leuke tips voor kinderactiviteiten in de omgeving? Bekijk dan ook onze Eropuit-tips!
TIP: wist je dat Kidsproof je ook via Facebook op de hoogte houdt van de leukste kinderactiviteiten? Zit je alleen op insta? Volg dan ons Instagram account. Like ons nu dan mis je niks!
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Zomer in De Mare
Theater De Vest gaat weer naar buiten. Vanaf 6 juni start Zomer in De Mare in park De Rekerhout.
Muziek op Land van Fluwel
Kom luisteren naar superleuke coverbands met het hele gezin. Festival vibes gegarandeerd!
Ontdek je talent tijdens Cool’s Open Dag
Ontdek muziekinstrumenten, creatieve cursussen en theateractiviteiten tijdens de Open Dag van Cool!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomer in de Mare 2026
Vanaf zaterdag 6 juni gaat Theater De Vest weer naar buiten en start in park De Rekerhout in Alkmaar-Noord een nieuwe editie van Zomer in de Mare: een gratis toegankelijk theaterfeest voor jong en oud. Kom met de hele familie en neem een picknickmandje mee! Lees hieronder welke voorstellingen op het programma staan!
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).