Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bibiliotheek School 7

Dit mag je écht niet missen als je in Den Helder bent. Een fantastische kinderafdeling vol verrassingen!

Wat je echt niet mag missen met kinderen in Den Helder is de bibliotheek! Deze is verkozen tot de beste bibliotheek van Nederland (2017) en heeft een fantastische kinderafdeling vol muziek, geheime verstopplekjes, veel ruimte om voor te lezen aan je kind en nog veel meer!

Voor kinderen van alle leeftijden superleuk en ook voor papa en mama, want er zit een fijn café in de bieb!

Er wordt in alle even weken op woensdagmiddag om 15:00 uur voorgelezen. Iedere keer dat je komt luisteren krijg je een stempel in een stempelboekje. Bij 10 stempels verdien je een “luisterdiploma”! Hoe leuk!

School 7 ligt in het hartje van Den Helder. Een prachtige, fijne plek, ook wel de ‘huiskamer van de stad’ genoemd!

TIP: hou onze uitagenda in de gaten voor leuke kinderactiviteiten in deze bieb!

KopGroep Bibliotheken

Keizersgracht 94

1781 BZ Den Helder

Openingstijden

maandag 10:00 - 20:00 uur
dinsdag 10:00 - 20:00 uur
woensdag 10:00 - 20:00 uur
donderdag 10:00 - 20:00 uur
vrijdag 10:00 - 20:00 uur
zaterdag 10:00 - 16:00 uur
zondag gesloten

Prijs Voor kinderen is de bibliotheek helemaal GRATIS!
Mail direct

Mail direct naar KopGroep Bibliotheken

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lijstjes voor Kop van Noord-Holland

Meer inspiratie

Festivalhart van Karavaan Festival

Theater, muziek en familieplezier bij Karavaan Festival in Alkmaar tijdens Hemelvaart en Pinksteren!

The WIZ

Een familievoorstelling waarin je meereist naar het magische Land van Oz!

Met de bus voor maar 1 euro!

Voordelig samen op pad met Connexxion bus tijdens Hemelvaart en Pinksteren!

Waterwerken Zuiderzeemuseum

Spelen, ontdekken en experimenteren met water bij Expeditie Waterwerken in Enkhuizen.

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Dagje Heiloo met kids? Dit wil je doen

Heiloo is zo’n plek waar je misschien snel doorheen rijdt, maar waar verrassend veel te doen is met kinderen. Van bosavonturen tot fijne koffietentjes en leuke speelplekken: je maakt er zó een compleet dagje uit van. Wij nemen je mee langs onze favoriete kindvriendelijke uitjes in Heiloo, allemaal lekker dicht bij elkaar en perfect te combineren.

Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder

Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.

8x Leukste lunch hotspots met kinderen in Alkmaar!

Het is altijd gezellig om met je vriendin af te spreken in de stad en lekker bij te kletsen. Met kinderen is dat soms lastig, maar niet als je naar één van onze 7 kindvriendelijke lunchplekken gaat. Daar vermaken de kids zich prima, terwijl jij weer helemaal kan bijkletsen met je vriendin. Ik zeg WIN - WIN!

NIEUW! Hotspotgids met meer dan 25 hotspots in de Kop van Noord-Holland

Hieronder vind je alle info over de tips uit de Kidsproof Hotspotgids!