Kaap Skil
Neem een duik in het verleden en ontdek van alles over de scheepvaart, duikers en de zee bij Kaap Skil!
De tentoonstellingen bij Kaap Skil gaan over het leven met, bij en op de zee. Onderwatervondsten van duikers, de grootste maritieme maquette ter wereld, jutterij, scheepvaart, Texel in de VOC-tijd. Een ontdekkingstocht langs de maritieme geschiedenis van Texel; zo neem je letterlijk een duik in het verleden!
Er zijn ook meerdere pronkstukken in het museum te vinden. Loop de route en ontdek de verhalen achter de pronkstukken.
Voor meer informatie over Kaap Skil, klik je op de roze websitebutton.
TIP: Een lekker hapje eten met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze uit-eten pagina!
Museum Kaap Skil
Heemskerckstraat 9
1792 AA Oudeschild
Openingstijden
Maart-okt: ma t/m zo 10-17 uurNov-feb: di t/m zo 10-17 uur
1 jan en 25 dec gesloten
Prijs
4 t/m 14: vanaf €6,40Vanaf 15: vanaf €8,80
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Mini Mornings
Kom samen met je allerkleinste naar zijn/haar eerste bioscoopfilm tijdens de Mini Mornings!
Keti Koti Alkmaar
Kom zondagmiddag 28 juni naar Park De Oude Kwekerij in Alkmaar en vier samen Keti Koti!
Zomer in De Mare
Theater De Vest gaat weer naar buiten. Vanaf 6 juni start Zomer in De Mare in park De Rekerhout.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.
Zomer in de Mare 2026
Vanaf zaterdag 6 juni gaat Theater De Vest weer naar buiten en start in park De Rekerhout in Alkmaar-Noord een nieuwe editie van Zomer in de Mare: een gratis toegankelijk theaterfeest voor jong en oud. Kom met de hele familie en neem een picknickmandje mee! Lees hieronder welke voorstellingen op het programma staan!
Terug in de tijd bij het Marinemuseum in Den Helder
Met onze kids Alicia (10) en James (7) en met hun vriendjes gingen wij op pad voor Kidsproof. Onze bestemming? Het Marinemuseum in Den Helder. En geloof ons: dit is echt zo’n plek waar je makkelijk een paar uur zoet bent!