Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Museum Kranenburgh Bergen

In Bergen zit Museum Kranenburgh. Voor kinderen is er Studio C waar je zelf aan de slag kunt! 5+

In Kranenburgh is veel te ontdekken voor de kids. Op de schilderijen, in de tuin, tijdens speciale activiteiten en in de museumwinkel.

Voor kinderen is er Studio C waar iedere zondag, in schoolvakanties én op feestdagen creatieve workshops voor kinderen en families worden gegeven. Van het maken van rommelsculpturen en eetbare kunst tot cartoon tekenen en stopmotion filmpjes maken. Kosten € 8,50 per kind. Hoe leuk is dat!

En na het museumbezoekje? Gaan we lekker Bergen in. Misschien wat funshoppen en daarna lekker een kopje koffie of thee bij één van de leuke restaurantjes die Bergen heeft!

Klik snel door via de roze websitebutton voor meer info over Museum Kranenburgh en Studio C!

Museum Kranenburgh

Hoflaan 26

1861 CR Bergen

Openingstijden

Zie website voor actuele openingstijden. 

Prijs Zie website voor tarieven
Mail direct

Mail direct naar Museum Kranenburgh

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Nationaal Reddingmuseum

Beleef een onvergetelijk uitje tijdens je bezoek aan het Nationaal Reddingmuseum

Open Monumentendag Alkmaar

Op 13 en 14 september met 85 open monumenten en veel te doen voor kids!

Nieuwe educatie seizoen van Cool kunst en cultuur

Probeer een nieuwe hobby of instrument uit tijdens de Proefweek en Open Dag van Cool kunst en cultuur!

Avond in het buitenmuseum

De avondopenstelling in het Zuiderzeemuseum is echt een aanrader! Sfeervolle stormlantaarns en lasershow!

Uitgelicht

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice!

Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival

Blogs & inspiratie

Alle blogs

14x herfst knutsels met eikeltjes en kastanjes

In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen. Verzamelen maar!

De leukste pompoenboerderijen!

Ze zijn oranje, je kunt er mee knutselen en je kunt er ook heerlijke gerechten mee maken: pompoenen! Check hieronder de leukste pompoenboerderijen in de Kop van Noord-Holland.

50 dingen die je buiten in de natuur kunt doen!

50 dingen die je gedaan moet hebben voor je 12e. Superleuk! In de tuin, in het park, op het strand of in het bos.

5x met je kabouter naar het Kabouterpad

Op zoek naar kabouters in het bos! Volg een kabouterpad; lekker met (geschminkte) rode konen en puntmuts de paden op! We hebben 4 hele leuke kabouterpaden in de buurt gevonden!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief