Speelnatuur van OERRR texel
Speelnatuur Texel is een natuurlijke speelplek waar je speelt met elkaar in de natuur.
Speelnatuur Texel is een natuurlijke speelplek waar je speelt met water, door bosjes sluipt en nesten bouwt.
Speel met water en zand, hups over de stapstammen, balanceer op de boom, bouw nesten, sluip door het struikgewas en ontdek wat er leeft!
Ondertussen vermaken (groot)ouders zich op het terras van Natuurcentrum De Marel met koffie, thee en iets lekkers.
Een heerlijke activiteit voor het hele gezin!
De speelnatuur van Texel is ook toegankelijk voor kinderen met een handicap. De speelnatuur is zo ingericht dat alle kinderen samen kunnen spelen.
Meer info? Klik even door via de websitebutton.
Natuurmonumenten
Nieuwlanderweg 38
1793 EV De Waal
Openingstijden
Maandag geslotenDinsdag t/m zondag 10:00 - 17:00 uur
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Kaeskoppenstad
Stap de 16de eeuw binnen op 6 en 7 juni in de binnenstad van Alkmaar. Erg leuk voor kinderen!
The WIZ
Een familievoorstelling waarin je meereist naar het magische Land van Oz!
MOVE THE CITY Festival De Hoef
Gratis cultureel festival in Alkmaar met theater, workshops en muziek in wijk De Hoef op 12 t/m 14 juni!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomer in de Mare 2026
Vanaf zaterdag 6 juni gaat Theater De Vest weer naar buiten en start in park De Rekerhout in Alkmaar-Noord een nieuwe editie van Zomer in de Mare: een gratis toegankelijk theaterfeest voor jong en oud. Kom met de hele familie en neem een picknickmandje mee! Lees hieronder welke voorstellingen op het programma staan!
13x restaurant met speeltuin én terras!
Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.
Zo krijg jij je kids mee naar buiten!
Schermklevers, kom mee naar buiten! Ik ken geloof ik geen enkele ouder die het niet belangrijk vindt dat zijn kinderen veel buiten zijn.