Podium Pardoes
Geniet van veel mogelijkheden bij Podium Pardoes. Kom snel een keer langs!
Pardoes is sinds 1981 het podium voor dance- en livemuziek, theater, thema evenementen en tienerdisco’s in de gemeente Opmeer. Met een 10 koppig bestuur, ruim 70 vrijwilligers en jarenlange ervaring zorgt Pardoes voor een breed cultureel aanbod op het gebied van podiumkunsten. Daarnaast biedt Pardoes ook een plaats voor talentontwikkeling en educatieve activiteiten.
Wil je meer weten over podium Pardoes? Klik dan op de roze websitebutton.
Podium Pardoes
De Weijver 8-A
1718 MS Hoogwoud
Openingstijden
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Cool open!
Vier de start van het culturele seizoen op 11 & 12 september bij Cool kunst en cultuur!
Kinderworkshops bij studio C
Met verf, klei of potloden aan de slag bi Studio C in Museum Kranenburgh: iedere zondag!
Peuter dansles in het museum!
Houdt jouw peuter van dansen? Kom dan samen dansen bij Museum Kranenburgh!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar Texel met kids!
Stap de boot op en ontdek Texel! Het eiland is perfect voor een dagje uit, dat kan heel makkelijk vanuit onze regio. Je kunt er heerlijk genieten van de natuur, maar ook onwijs veel zien en doen! Wat ons betreft is Texel helemaal kidsproof!
6 x de állergrootste speeltuinen in de Kop van Noord-Holland!
De meeste kinderen zijn geen stilzitters, die van ons zijn heel vaak in beweging! Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen.
6x Leukste zwembad voor peuter en kleuters
We hebben zwembaden genoeg in Noord-Holland, maar waar vind je nu die fijne zwembaden waar je als ouder ook rustig bij het peuterbad kunt zitten?