Museum Flora
Leer van alles over vele zoektochten langs het strand bij Schipbreuk- en Juttersmuseum Flora op Texel.
Het Schipbreuk – en Juttersmuseum Flora in De Koog op Texel is niet alleen heel leerzaam, maar ook super leuk. Er valt onwijs veel te leren en te spelen. Doe de speurtocht of speel leuke spelletjes.
Voor meer informatie over dit superleuke museum, klik je op de roze button.
Iets te vieren? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina.
Schipbreuk- en Juttersmuseum Flora
Pontweg 141A
1796 MA De Koog
Openingstijden
Maandag t/m zondag van 10:00 tot 17:00Prijs
Volwassenen € 5,75Kinderen 4 t/m 11 jaar € 4,50
Kinderen tot 4 jaar gratis
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Peuter kunstlessen bij Museum Kranenburgh
Zet met je kleintje de eerste stap naar het kunstenaarschap. Totaal 6 lessen!
Tata Steel Chess Festival
Zaterdag 24 en zondag 25 januari is het 2-daagse Tata Steel Chess familiefestival in Wijk aan Zee!
PeuterVestival! 2+
Wat is er nu leuker dan een theater binnen te gaan, waarvan de foyer is veranderd in een echte speeltuin?Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 tips voor Geestmerambacht met kinderen
Recreatiegebied Geestmerambacht (gelegen tussen gemeente Dijk & Waard, Alkmaar en Bergen in), is een super fijne plek om een rondje te wandelen. Maar je kunt er nog veel meer doen! Lees hieronder onze 10 tips voor het Geestmerambacht met kinderen!
Dagje Marinemuseum met kids 5 uur vol actie, kanonnen en doe activiteiten.
Op een regenachtige zondag in september waren we op missie in het Marinemuseum in Den Helder met m’n dochter van 9 en zoon van 6 jaar als mijn bemanning. En wat een avontuur! We hebben ons ruim 5 uur vermaakt en waren nog lang niet uitgekeken.
Versier je pannenkoek en maak een dier
Pannenkoeken zijn heerlijk om te eten, maar misschien nog wel leuker om te versieren!