Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speelpark De Goudvis

Kom je spelen bij Speelpark de Goudvis? Een groot binnen- en buiten speelparadijs!

In dit leuke indoor speelparadijs zijn maar liefst 3 aparte delen. Gaan we eerst rodelen of gaan we eerst in de helicoptertjes? Of toch eerst even lekker springen op de trampo. Je komt tijd te kort!

Ook voor de allerkleinsten is er een speciale softplay hoek waar de schatjes zich niet zullen vervelen.

Ook buiten is het een walhalla voor kinderen. Een grote zandbak met klimtoren, trampolines, de draaiwip, kabelbanen, schommels, G-Forze, luchtkussens en natuurlijk het klimklauter-piratenschip!

Maak bij mooi weer een tochtje op de waterfietsen of ren met je voeten door het water over de waterbrug! Schommel met je ouders op de familieschommel of daag ze uit op de Survival Trail! Zo hoog mogelijk springen op de grootste airtrampoline van Europa (400 m2) of een wedstrijdje op de skelters? Bij Attractiepark De Goudvis kan het allemaal!

TIP: ben je op zoek naar nog meer leuke uitjes? Kijk dan bij onze verzameling leuke gezinsuitjes in de buurt van Sint Maartenszee!

Attractiepark De Goudvis

Zeeweg 91

1753 BB Sint Maartensvlotbrug

Openingstijden Van april t/m september dagelijks geopend van 10:00 tot 18:00 uur.
Van oktober t/m maart geopend van woensdag t/m zondag van 10:00 tot 18:00 uur
Prijs Kids 1 jr € 4,25, van 2-18 jr €8,50 / Volwassenen gratis
Mail direct

Mail direct naar Attractiepark De Goudvis

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Speelpark deSwaan weer dagelijks open!

Vanaf 2 april is Speelpark deSwaan weer dagelijks open! Bij mooi weer eerder!

Open dag Outdoorpark Alkmaar

Op Tweede Paasdag is de Open Dag bij Outdoorpark Alkmaar! Slechts € 7,50 entree!

Land van Fluwel weer open!

Op 21 maart kunnen we weer naar het Land van Fluwel met dit jaar een nieuwe familieschommel!

Leef je Uitmarkt – gratis entree Zuiderzeemuseum

Vanaf zaterdag 28 maart opent 't Zuiderzeedorp, voorheen buitenmuseum, zijn deuren weer!

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

Nu tot 25% korting bij RCN vakantieparken…

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zo krijg jij je kids mee naar buiten!

Schermklevers, kom mee naar buiten! Ik ken geloof ik geen enkele ouder die het niet belangrijk vindt dat zijn kinderen veel buiten zijn.

13x restaurant met speeltuin én terras!

Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.

Uittips voor de lente in de Kop van Noord-Holland!

’s Morgens is het weer lichter, de vogeltjes zingen en steeds vaker komt het zonnetje door…

Tips voor paasbrunch, paaslunch & paasdiner met kinderen!

Of je nu zin hebt in een lekkere paasbrunch, paaslunch of paasdiner; in de Kop van Noord-Holland kun je met Pasen heerlijk uit eten met het hele gezin! Ook voor de kinderen is er van alles georganiseerd. Wij verzamelden deze toffe plekjes voor jou. Vergeet niet om tijdig te reserveren!