Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speelpark De Goudvis

Kom je spelen bij Speelpark de Goudvis? Een groot binnen- en buiten speelparadijs!

In dit leuke indoor speelparadijs zijn maar liefst 3 aparte delen. Gaan we eerst rodelen of gaan we eerst in de helicoptertjes? Of toch eerst even lekker springen op de trampo. Je komt tijd te kort!

Ook voor de allerkleinsten is er een speciale softplay hoek waar de schatjes zich niet zullen vervelen.

Ook buiten is het een walhalla voor kinderen. Een grote zandbak met klimtoren, trampolines, de draaiwip, kabelbanen, schommels, G-Forze, luchtkussens en natuurlijk het klimklauter-piratenschip!

Maak bij mooi weer een tochtje op de waterfietsen of ren met je voeten door het water over de waterbrug! Schommel met je ouders op de familieschommel of daag ze uit op de Survival Trail! Zo hoog mogelijk springen op de grootste airtrampoline van Europa (400 m2) of een wedstrijdje op de skelters? Bij Attractiepark De Goudvis kan het allemaal!

TIP: ben je op zoek naar nog meer leuke uitjes? Kijk dan bij onze verzameling leuke gezinsuitjes in de buurt van Sint Maartenszee!

Attractiepark De Goudvis

Zeeweg 91

1753 BB Sint Maartensvlotbrug

Openingstijden Van april t/m september dagelijks geopend van 10:00 tot 18:00 uur.
Van oktober t/m maart geopend van woensdag t/m zondag van 10:00 tot 18:00 uur
Prijs Kids 1 jr € 4,25, van 2-18 jr €8,50 / Volwassenen gratis
Mail direct

Mail direct naar Attractiepark De Goudvis

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

The WIZ

Een familievoorstelling waarin je meereist naar het magische Land van Oz!

MOVE THE CITY Festival De Hoef

Gratis cultureel festival in Alkmaar met theater, workshops en muziek in wijk De Hoef op 12 t/m 14 juni!

Zomer in De Mare

Theater De Vest gaat weer naar buiten. Vanaf 6 juni start Zomer in De Mare in park De Rekerhout.

Kaeskoppenstad

Stap de 16de eeuw binnen op 6 en 7 juni in de binnenstad van Alkmaar. Erg leuk voor kinderen!

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

13x restaurant met speeltuin én terras!

Lekker in het zonnetje terwijl de kinderen spelen. Welk terrasje gaan jullie als eerste opzoeken? Wij hebben de fijnste plekjes in de Kop van Noord-Holland voor je op een rij gezet.

Zo krijg jij je kids mee naar buiten!

Schermklevers, kom mee naar buiten! Ik ken geloof ik geen enkele ouder die het niet belangrijk vindt dat zijn kinderen veel buiten zijn.

20x buitenzwembaden en natuurwater in de Kop van Noord-Holland!

Zin in een verfrissende duik in het koele water? Wij hebben de leukste buitenzwembaden en natuurbaden op een rijtje gezet. Pak een handdoek en plonsen maar! (foto: Zwembad Waarland - voor aanleg van de glijbaan)

9 Coole waterspelletjes!

Wat een heerlijk weer! Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben zes leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet! Supertof met een hele grote groep vrienden uit de buurt, maar ook met een paar kids kun je heel lekker "splashen!" En het leuke is dat je met minimale inspanning een groots resultaat krijgt. Daar houden we natuurlijk ook van met deze temperaturen!