Speelpark De Goudvis
Kom je spelen bij Speelpark de Goudvis? Een groot binnen- en buiten speelparadijs!
In dit leuke indoor speelparadijs zijn maar liefst 3 aparte delen. Gaan we eerst rodelen of gaan we eerst in de helicoptertjes? Of toch eerst even lekker springen op de trampo. Je komt tijd te kort!
Ook voor de allerkleinsten is er een speciale softplay hoek waar de schatjes zich niet zullen vervelen.
Ook buiten is het een walhalla voor kinderen. Een grote zandbak met klimtoren, trampolines, de draaiwip, kabelbanen, schommels, G-Forze, luchtkussens en natuurlijk het klimklauter-piratenschip!
Maak bij mooi weer een tochtje op de waterfietsen of ren met je voeten door het water over de waterbrug! Schommel met je ouders op de familieschommel of daag ze uit op de Survival Trail! Zo hoog mogelijk springen op de grootste airtrampoline van Europa (400 m2) of een wedstrijdje op de skelters? Bij Attractiepark De Goudvis kan het allemaal!
TIP: ben je op zoek naar nog meer leuke uitjes? Kijk dan bij onze verzameling leuke gezinsuitjes in de buurt van Sint Maartenszee!
Attractiepark De Goudvis
Zeeweg 91
1753 BB Sint Maartensvlotbrug
Openingstijden
Van april t/m september dagelijks geopend van 10:00 tot 18:00 uur.Van oktober t/m maart geopend van woensdag t/m zondag van 10:00 tot 18:00 uur
Prijs
Kids 1 jr € 4,25, van 2-18 jr €8,50 / Volwassenen gratisToon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Peuter kunstlessen bij Museum Kranenburgh
Zet met je kleintje de eerste stap naar het kunstenaarschap. Totaal 6 lessen!
Gratis proefles bij Cool
Tijdens de Proefweek bij Cool kunst en cultuur maak je gratis kennis met muziek- en creatieve lessen!
PeuterVestival! 2+
Wat is er nu leuker dan een theater binnen te gaan, waarvan de foyer is veranderd in een echte speeltuin?Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 tips voor Geestmerambacht met kinderen
Recreatiegebied Geestmerambacht (gelegen tussen gemeente Dijk & Waard, Alkmaar en Bergen in), is een super fijne plek om een rondje te wandelen. Maar je kunt er nog veel meer doen! Lees hieronder onze 10 tips voor het Geestmerambacht met kinderen!
Egeltjes van eierkoeken mmm
Lees hier hoe je van eierkoeken in een handomdraai leuke egeltjes maakt!
Dagje Marinemuseum met kids 5 uur vol actie, kanonnen en doe activiteiten.
Op een regenachtige zondag in september waren we op missie in het Marinemuseum in Den Helder met m’n dochter van 9 en zoon van 6 jaar als mijn bemanning. En wat een avontuur! We hebben ons ruim 5 uur vermaakt en waren nog lang niet uitgekeken.