Speelschip in Camperduin!
Dit houten Speelschip ‘de Slag bij Camperduin’ ligt bij de lagune op het strand van Camperduin.
Op de lagune van het strand van Camperduin staat een tof speelschip. Voor gezinnen met kinderen geweldige attractie bij hun strandbezoek!
Het schip is een fantastisch speelobject met touwen, klimrekken, hangbruggen, kanonnen, glijbanen en een stuurwiel. Dit enorme schip ligt in de lagune van Camperduin!
TIP: klik nog even verder naar andere leuke kinderuitjes in de kop van Noord-Holland!
Speelschip 'De slag bij Camperduin'
1871 GT Schoorl
Openingstijden
Altijd open!Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Open Monumentendag Alkmaar
Ontdek tijdens Open Monumentendag Alkmaar de mooie monumenten én toffe kinderactiviteiten!
Het lammetje dat een varken is (4+)
Een vrolijk boerderij-avontuur vol muziek, humor en dieren!
Kinderworkshops bij studio C
Met verf, klei of potloden aan de slag bij Studio C in Museum Kranenburgh: iedere zondag!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste pompoenboerderijen!
Ze zijn oranje, je kunt er mee knutselen en je kunt er ook heerlijke gerechten mee maken: pompoenen! Check hieronder de leukste pompoenboerderijen in de Kop van Noord-Holland.
Regen? 10x Favoriete uitjes met kinderen
Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke indoor uitjes! Check hier ál onze tips om er lekker op uit te gaan!
8x Leukste lunch hotspots met kinderen in Alkmaar!
Het is altijd gezellig om met je vriendin af te spreken in de stad en lekker bij te kletsen. Met kinderen is dat soms lastig, maar niet als je naar één van onze 7 kindvriendelijke lunchplekken gaat. Daar vermaken de kids zich prima, terwijl jij weer helemaal kan bijkletsen met je vriendin. Ik zeg WIN - WIN!