Speelschip in Camperduin!
Dit houten Speelschip ‘de Slag bij Camperduin’ ligt bij de lagune op het strand van Camperduin.
Op de lagune van het strand van Camperduin staat een tof speelschip. Voor gezinnen met kinderen geweldige attractie bij hun strandbezoek!
Het schip is een fantastisch speelobject met touwen, klimrekken, hangbruggen, kanonnen, glijbanen en een stuurwiel. Dit enorme schip ligt in de lagune van Camperduin!
TIP: klik nog even verder naar andere leuke kinderuitjes in de kop van Noord-Holland!
Speelschip 'De slag bij Camperduin'
1871 GT Schoorl
Openingstijden
Klaar in het voorjaar 2018Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Met de bus voor maar 1 euro!
Voordelig samen op pad met Connexxion bus tijdens Hemelvaart en Pinksteren!
The WIZ
Een familievoorstelling waarin je meereist naar het magische Land van Oz!
Waterwerken Zuiderzeemuseum
Spelen, ontdekken en experimenteren met water bij Expeditie Waterwerken in Enkhuizen.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dagje Heiloo met kids? Dit wil je doen
Heiloo is zo’n plek waar je misschien snel doorheen rijdt, maar waar verrassend veel te doen is met kinderen. Van bosavonturen tot fijne koffietentjes en leuke speelplekken: je maakt er zó een compleet dagje uit van. Wij nemen je mee langs onze favoriete kindvriendelijke uitjes in Heiloo, allemaal lekker dicht bij elkaar en perfect te combineren.
NIEUW! Hotspotgids met meer dan 25 hotspots in de Kop van Noord-Holland
Hieronder vind je alle info over de tips uit de Kidsproof Hotspotgids!
Een kinderfeestje met een missie in het Marinemuseum Den Helder
Begin april beleefden we volop avontuur in het Marinemuseum in Den Helder. Met een groep van zeven kinderen (allemaal rond de 7 jaar oud) én een gezellige moeder als begeleider, gingen we op pad voor een wel heel leuk kinderfeestje.