Speelschip in Camperduin!
Dit houten Speelschip ‘de Slag bij Camperduin’ ligt bij de lagune op het strand van Camperduin.
Op de lagune van het strand van Camperduin staat een tof speelschip. Voor gezinnen met kinderen geweldige attractie bij hun strandbezoek!
Het schip is een fantastisch speelobject met touwen, klimrekken, hangbruggen, kanonnen, glijbanen en een stuurwiel. Dit enorme schip ligt in de lagune van Camperduin!
TIP: klik nog even verder naar andere leuke kinderuitjes in de kop van Noord-Holland!
Speelschip 'De slag bij Camperduin'
1871 GT Schoorl
Openingstijden
Altijd open!Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Naar het Kaasmuseum!
Het Hollands Kaasmuseum, nu nog leuker en interactiever! Kom je langs deze herfstvakantie?
Avond in ’t Zuiderzeedorp
Beleef samen een sfeervolle Lichtjesavond in het Zuiderzeemuseum met kermis, circus en stormlantaarns
120 jaar onderzeedienst!
Om dat te vieren is er van alles te doen bij Marinemuseum deze herfstvakantie!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Herfstvakantie tips in de Kop van Noord-Holland
Herfstvakantie 2026 dat betekent een heerlijk weekje vrij voor de kinderen! Wij hebben een aantal leuke tips voor je verzameld; naar een museum, theater, film, zwembad of toch lekker buiten spelen? Bekijk ze snel!
14x herfst knutsels met eikeltjes en kastanjes
In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
20x herfsttips voor kinderen
De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars.