Speeltuin ’t Span
Speeltuin 't Span, waar je nog echt spelen kan!
Een leuke speeltuin in Alkmaar (Daalmeer) is speeltuin ’t Span.
Draaien, glijden, klimmen in het speelkasteel, spelen bij de waterspeelplaats en in de zandbak. De speeltuin is een uitdagende en veilige plek voor ieder kind. Ook zijn er speeltoestellen voor rolstoelspelers. Iedereen is welkom. In de speeltuin is de mogelijkheid om te eten en te drinken.
Speeltuin 't Span
Tirolstraat 112a
1827 EX Alkmaar
Openingstijden
Alle dagen van 10:00-17:00 uur
De speeltuin sluit op de laatste dag van de herfstvakantie. Dan gaan ze over op de winteropeningstijden. Je bent dan welkom bij mooi weer!
Prijs
2-14 jaar € 3,50 / Volwassenen gratis / Gezinsabonnement € 42,50 per seizoen
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Kop van Noord-Holland
Meer inspiratie
Workshops in de voorjaarsvakantie
Steek je handen uit de mouwen en kom samen een van de workshops volgen in Studio C.
Op avontuur met Michiel de Ruyter
Test of jij net zo sterk bent als een matroos en leer schepen repareren in het Marinemuseum in Den Helder
Van koe tot kaas
Beleef het verhaal van koe tot kaas met de kinderen in het Hollands Kaasmuseum in Alkmaar!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Tips voor de voorjaarsvakantie!
2026- De voorjaarsvakantie is een heerlijke week vakantie om eropuit te gaan met de kinderen. Wij hebben onze favoriete tips weer op een rijtje gezet!
De 6 állerleukste binnenspeeltuinen in de buurt
Zijn jouw kinderen ook zo ontzettend gek op lekker klimmen en glijden, oftewel: eindeloos spelen? Wij zetten de 6 leukste voor je op een rij.
14x de leukste binnenzwembaden voor kinderen
Heerlijk om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad, ook als het regent een goed idee. Eens een ander zwembad uitproberen? Wij zetten hieronder een spetterend overzicht van 14 leuke binnenzwembaden in de Kop van Noord-Holland op een rij!